مسابقات ufc

پل به Bisping می رود، Masvidal در غرغر

جیک پل به خورخه ماسویدال، مایکل بیسپینگ از UFC می گوید: “من از همه آنها شکست خواهم خورد”

جیک پل هنگام بحث در مورد گزینه های بالقوه برای مبارزه بعدی خود هیچ مشتی نکشید.

این بوکسوری که به ستاره یوتیوب تبدیل شده است اخیراً با چندین بازیکن برجسته UFC معامله می کند و خوشحال است که مبارزان MMA بیشتری را به رزومه خود اضافه می کند.

پل و قهرمان سابق وزن میان وزن UFC مایکل بیسپینگ ظاهراً به طور شفاهی موافق است برای مبارزه، اما با توجه به وضعیت چشم Bisping، او ممکن است با مشکلاتی در حال پاکسازی مواجه شود. خورخه ماسویدالاز سوی دیگر، برای مدتی یکی از اهداف پل بوده است و “Gambred” اخیراً با حضور در پادکست برادرش لوگان پل به بوکس کردن پل ابراز علاقه کرده است.

پل درباره Bisping در یک رویداد رسانه ای در روز چهارشنبه (h/t) گفت: «من همچنین فکر می کنم این یک پیام احمقانه است. زندگی مک). “این یک مبارزه آسان برای من است. این یک مبارزه یک دور است. او یک پیرمرد است، اما نکته ای که در مورد من وجود دارد این است: اگر کسی با هم حرف می زند، من باید او را کتک بزنم. من در سرم مشکل هول دارم. اگر کسی با هم صحبت می کند، بیایید آن را در رینگ حل کنیم. بیایید ببینیم آیا واقعاً در مورد آن هستید یا فقط در توییتر صحبت می کنید. بنابراین این بچه‌هایی که فکر می‌کنند خیلی سرسخت هستند، این «قهرمانان UFC» که فکر می‌کنند خیلی سرسخت هستند، من همه آنها را شکست خواهم داد.

“و من زمان دارم. من برای انجام آن وقت دارم. من جوان هستم. بنابراین هر یک از آنها می توانند آن را دریافت کنند. به همان سرعتی که ما این معاملات را انجام می دهیم، همه آنها را از بین می برم. بیسپینگ می‌خواهد حرف بزند؟ باحال، بیایید وارد رینگ شویم، مادرف*کر، شما پی*سی. اگر کسی می‌خواهد با هم حرف بزند، وارد رینگ شوم شوید. ماسویدال، تو پی*سی. همه این بچه ها همه حرف می زنند. آنها کلاه هستند، و پدرشان، دانا، صاحب آنهاست. آن‌ها یکسری آدم‌های تندخو هستند که پشت این قرارداد مخفی می‌شوند.»

با توجه به اینکه Bisping 43 ساله است، در حال حاضر بازنشسته شده و با آسیب های متعدد ناشی از حرفه MMA خود دست و پنجه نرم می کند، پل در مورد فراخوانی یک مبارز دیگر MMA مورد سوال قرار گرفت. اما “کودک مشکل” که قهرمانان سابق MMA بن آسکرن و تایرون وودلی را ناک اوت کرد، آن را کنار گذاشت.

پل گفت: «راستش را بخواهید، من به انتقادات اهمیتی نمی دهم زندگی مک. از نظر من، اگر شما مردی هستید که در وزن من است و می‌خواهید با هم صحبت کنید و می‌توانید مبارزه کنید، پس بیایید وارد رینگ شویم و آن را حل کنیم، زیرا من از این قهرمانان UFC خسته و خسته شده‌ام. این افراد که فکر می کنند سخت هستند. با بن آسکرن و سپس تایرون وودلی شروع شد. من ثابت کرده ام که می توانم این بچه ها را شکست دهم و برای من این آسان است. بنابراین اگر آنها می خواهند در توییتر با هم صحبت کنند، بیایید آن را در رینگ حل کنیم. بیایید ببینیم آیا می‌توانید از آن صحبت‌های کوتاه پشتیبان تهیه کنید. بیایید ببینیم این پسرها واقعا چقدر سرسخت هستند.»

بیسپینگ پاسخ داد به مصاحبه پل، او را به خاطر ادامه دادن به دنبال مبارزانی که دوران اوج خود را پشت سر گذاشته اند، پاره می کند.

@jakepaul متوجه نیستی چقدر رقت انگیز به نظر میرسی؟ من اصلا چیزی برای اثبات ندارم از طرف دیگر شما از جنگیدن با کسی در دوران اوج خود امتناع می‌کنید. برای شما خوب است، پول خود را بدست آورید، اما لطفا مانند یک مبارز واقعی رفتار نکنید. شما یک نمایش جانبی موفق هستید و این اشکالی ندارد.👍🏻

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا