مسابقات ufc

واکنش روگان به ویدیوی پانچ هواپیمای تایسون

جو روگان هواپیمای مزاحم مایک تایسون را با ضربه سر به کندوی عسل مقایسه می کند.

جو روگان، مفسر UFC و مجری محبوب پادکست معتقد است که مسافری هواپیما را به هم ریخته است مایک تایسون آنچه را که لیاقتش را داشت بدست آورد

هفته گذشته، یک مسافر “بسیار مست” – که بعداً به عنوان مرد فلوریدا ملوین تاونسند شناخته شد – تایسون را آزار داد و باعث شد که اسطوره بوکس در حالی که نشسته بود، برگردد و مشت‌های زیادی را روی او بزد. تایسون چند ثانیه پس از این حادثه از هواپیما خارج شد ضبط شده در ویدئوو تاونسند خون آلود تحت مراقبت پزشکی قرار گرفت.

همانطور که روگان آن را می بیند، تاونسند آن را در راه است.

روگان در یکی از اپیزودهای اخیر این سریال گفت: «این واقعاً ساده است: آن شخص یک کیسه دوشی بود “تجربه جو روگان” پادکست او یکی از بدترین مادرپرورانی را که تا به حال روی زمین قدم زده بود آزار می داد. …

«خیلی احمقانه است! حتی لگد زدن به کندوی عسل هم نیست. مثل له کردن است – ضربه زدن به کندوی زنبور عسل است.»

روگان تاونسند را که در ابتدا با تایسون سلفی گرفته بود، آزاردهنده و احمقانه نامید زیرا فکر می‌کرد تایسون در نهایت به رفتار او واکنش نشان نمی‌دهد.

روگان گفت: «اگر جایی پیدا کردید که مایک تایسون دستش را از پشت صندلی هواپیما دراز کرده و به صورت شما مشت می‌زند، فکر می‌کنم احتمالاً آن را به دست آورده‌اید.

او ادامه داد: «مردم دیوانه می‌شوند. آنها فکر می کنند فقط به این دلیل که او مایک تایسون است، او مشهور است، او نمی تواند فقط به شما مشت بزند. داری اذیتش میکنی! او مثل یک فرد عادی به شما ضربه می زند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا