مسابقات one

«هواداران می‌خواهند اکشن ببینند» – دانیال ویلیامز مشتاق مبارزه با جرمی میادو، Prajanchai PK.Saenchai

«هواداران می‌خواهند اکشن ببینند» – دانیال ویلیامز مشتاق مبارزه با جرمی میادو، Prajanchai PK.Saenchai

قهرمان سابق موی تای WMC جهان “مینی تی” دانیال ویلیامز روی رول است

جمعه گذشته، 22 آوریل، بازیکن بومی پرث به دویدن تماشایی خود در MMA ادامه داد ONE 156: ارسل در مقابل سادیکوویچ همانطور که او گراپلر ژاپنی را شکست داد نامیکی کاواهارا با تصمیم متفق القول در داخل ورزشگاه سرپوشیده سنگاپور.

ویلیامز، که همچنین مدعی موی تای در رده پنجم وزن نی است، به طرز درخشانی از کارنامه ضربه‌ای و دفاع زمینی خود برای کسب دومین پیروزی متوالی خود استفاده کرد. این برد همچنین رکورد MMA او را به 5-1 رساند.

اگرچه کاواهارا برخی از آنها را حذف کرد و تهدید به ارسال روی بوم کرد، “مینی تی” می دانست که باید آرام بماند.

ویلیامز پس از پیروزی خود گفت:

«صبور ماندن کلید رفتن به زمین بود، زیرا من هنوز یک کمربند آبی هستم [in Brazilian Jiu-Jitsu]و من اکنون در یک دسته جهانی در وزن کاه هستم، بنابراین می دانستیم که در زمین سخت خواهد بود، زیرا من هنوز کار زیادی برای انجام دادن داشتم.

او بسیار متحرک بود و این همان چیزی بود که ما انتظار داشتیم. او خیلی حرکت می کند و من این کار را کردم [injure] من [right] دوباره دست اکنون انگشت شست واقعا متورم شده است، بنابراین من واقعا نمی توانم مشتم را گره کنم. این نقشی در تلاش برای ادامه پرتاب آن و سپس دوبرابر کردن ضربات من داشت، اما بله، همان چیزی است که هست.”

ویلیامز اغلب با دست راست کاواهارا را تگ می کرد و حتی جنگنده ژاپنی را با یک ضربدر قدرتمند 90 ثانیه در راند دوم به زمین انداخت. “مینی تی” او را تا روی تشک دنبال کرد تا پایان را تضمین کند، اما ثابت شد که ناموفق بود.

با نگاهی به گذشته، ساکن پرث معتقد است که می‌توانست عاقلانه‌تر با این وضعیت برخورد کند.

او گفت:

فکر می‌کردم که او را در دور دوم داشتم، اما فکر می‌کردم که کمی با عجله اسلحه را در تلاش برای دریافت آن جایزه 50000 دلاری آمریکا کردم. باید به او اجازه می دادم بایستد و ضربات من را کمی بیشتر انتخاب کند، اما همانطور که گفتم، همه اینها فقط یک منحنی یادگیری است.”

دانیال ویلیامز میادو را در MMA می خواهد، پرجانچای در موی تای

اکنون دانیال ویلیامز با پیروزی بر قهرمان وزن حصیری DEEP، نامیکی کاواهارا و قهرمان سابق جهان در وزن نی نی، دژدامرونگ سور آمنوایسیریچوکه، معتقد است که برای چالش‌های بزرگ‌تری – هم در MMA و هم در موی تای – آماده است.

در MMA، او می‌خواهد مهارت‌های خود را در برابر مدعی رتبه‌بندی 5 وزن نی بیازماید. جرمی میادو. فیلیپینی دارای سابقه بوکس و موی تای است، و او همچنین دارای یک برد سه برد است که همگی از پیروزی های توقفی تشکیل شده است.

در نهایت، ویلیامز معتقد است که این دو آتش بازی در دایره تولید می کنند.

من فقط سبک او را دوست دارم. من اینجا هستم تا نمایشی را برای هواداران به نمایش بگذارم. هواداران می خواهند عمل را ببینند. من اینجا هستم تا نمایشی را برای هواداران به نمایش بگذارم و میادو کسی خواهد بود که این نمایش را به من خواهد داد.”

دانیال ویلیامز می خواهد با جرمی میادو مبارزه کند

“Mini T” همچنین علاقه مند به به چالش کشیدن قهرمان جهانی موی تای ONE Srawweight است Prajanchai PK.Saenchai.

در حال حاضر، پرایانچای قرار است از کمربند خود در برابر مدعی شماره 1 دفاع کند جوزف لاسیری در ONE 157: پچموراکوت در مقابل وینوت در 20 می با این حال، ویلیامز دوست دارد با ستاره تایلندی در برخی مواقع به زمین بخورد.

من دوست دارم برای عنوان قهرمانی جهان با پرایانچای مبارزه کنم. من فکر می کنم که بیمار خواهد بود، فقط دو مهاجم دیوانه. فکر نمی‌کنم هیچ‌کس در بین پنج نفر برتر موی تای، او را به چالش بزرگی برساند. اگر بتوانم فقط یک مبارزه را انتخاب کنم، احتمالاً آن مبارزه خواهد بود.»

دانیال ویلیامز می خواهد با Prajanchai PK.Saenchai مبارزه کند

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا