مسابقات ufc

نگانو: مبارزه با خشم باید بخشی از قرارداد UFC باشد یا بدون معامله

فرانسیس نگانو می گوید هرگز با UFC قرارداد نمی بندد مگر اینکه تایسون فیوری بخشی از قرارداد بجنگد.

قهرمان سنگین وزن UFC فرانسیس نگانو او می‌خواهد مبارزه فوق‌العاده‌اش با تایسون فیوری انجام شود و هیچ چیز مانع او نشود.

نگانو مصمم است به هر طریقی با قهرمان بوکس فیوری مبارزه کند، زیرا خود را در یک اختلاف قراردادی با UFC می بیند. نگانو (17-3 MMA، 12-2 UFC) در ژانویه پس از دفاع موفق عنوان قهرمانی، قرارداد خود را به پایان رساند. مقابل سیریل گان در رویداد اصلی UFC 270. او قرار است در ماه دسامبر بازیکن آزاد شود.

این بازیکن کامرونی در مورد مسائلی که در برخورد با تیم UFC با آن روبه‌رو شده است، علنی کرده است. و اگرچه تنش های زیادی بین دو طرف وجود داشته است، نگانو همچنان مشتاق است تا با UFC دوباره قرارداد امضا کند، اما تنها تحت یک شرط.

نگانو: «مبارزه با تایسون فیوری باید بخشی از بحث باشد در مصاحبه ای در “ساعت MMA” گفت: در روز دوشنبه. “این یک گزینه نیست. این باید بخشی از بحث باشد زیرا اگر بخشی از بحث نباشد، هرگز نخواهد بود. اگه الان قرارداد دیگه ای ببندم، اصولاً همون مدل قرارداد، بهم خورده. این هرگز اتفاق نمی افتد. بنابراین ما باید راهی برای اجرای این قرارداد در یک قرارداد بیابیم.”

نگانو می تواند تا پایان بند قهرمانی UFC خود صبر کند و بدون دخالت UFC با فیوری مبارزه کند. با این حال، او پس از آن زندگی در MMA را می بیند و UFC را مکان مناسبی برای ادامه مبارزه می داند.

نگانو گفت: “من فکر می کنم UFC ارتقاء خوبی است و می خواهم به مبارزه ادامه دهم.” تایسون فیوری آخرین مبارزه من نیست. من می خواهم به مبارزه ادامه دهم. بعد از تایسون فیوری هنوز دعواهای زیادی وجود دارد. جان جونز وجود دارد، سه گانه Stipe وجود دارد.

دعواهای بزرگی وجود دارد که می توانم در UFC انجام دهم و من واقعاً دوست دارم این اتفاق بیفتد. خیلی دوست دارم به یک نقطه مشترک برسیم. بله، من می توانم مبارزه تایسون فیوری را به تنهایی انجام دهم، اما بعد از آن چیست؟ دوست دارم به مبارزه ادامه دهم. من دوست دارم که به توافق برسیم.»

در حال حاضر، نگانو فاش کرد که پیشرفت کمی با UFC در مورد وضعیت قرارداد او وجود دارد. از آخرین مبارزه او چند جلسه برگزار شده است، اما هیچ یک به امضای قرارداد جدید نزدیک نشده است.

ما یک شام با UFC خوردیم، و این در مورد وضعیت قرارداد نبود. این فقط در مورد پاکسازی هوا بود، زیرا در این مرحله مشخص است که ما باید هوا را پاکسازی می کردیم. دوران نقاهت پس از جراحی زانو. “این فقط برای تمیز کردن چیزها، صحبت کردن بود، و ما به نوعی صحبت کردیم. من در مورد ناامیدی خود صحبت می کردم، اما همچنین مجبور شدم به خانه برگردم، زیرا این مشکلی نیست که قرار باشد در یک شب یا در یک یا دو شام حل شود.

«ممکن است کمی طول بکشد. به خانه رفتم و خانواده ام را دیدم و برگشتم و جراحی کردم. … تا آنجا که تجارت، ما واقعاً حرکت نکرده ایم. فکر می‌کنم همین حالا کاری که آنها می‌خواهند انجام دهند این است که هوا را پاک کنند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا