مهرووشو

نخستین دوره لیگ ووشوی باشگاه‌های قم آغاز شد

قم – لیگ ووشوی باشگاه‌های قم به عنوان اولین دوره و تجربه هیئت ووشوی قم در تجربه‌ای باشگاهی آغاز شد.

نخستین دوره لیگ ووشوی باشگاه‌های قم آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، به همت هیئت ووشوی استان قم اولین دوره مسابقات ووشوی باشگاه‌های استان قم که به لیگ قهرمانان ووشو موسوم است شامگاه جمعه در خانه ووشوی قم آغاز شد و ووشوکاران جوان قمی برای رقابت در این عرصه روی تشک ساندا رفتند.

در این رقابت‌ها ووشوکاران در ۴ رده سنی و در ترکیب تیم‌های باشگاهی با هم دیدار می‌کنند که در هفته نخست این رقابت‌ها مسابقاتی در همه رده‌های سنی برگزار شد تا چراغ اولین تجربه رقابت باشگاهی رشته ووشو در قم روشن شود.

در ده سنی نونهالان ثامن در یک مسابقه نزدیک و فشرده برابر «نجفی تیم»  به تساوی ۳ بر ۳ رسید و شهدای جعفریه ۵ بر صفر فجر بسیج کهک را شکست داد. در رده سنی جوانان، شهدای جعفریه در مسابقه ای جذاب و دیدنی ۵ بر ۳ از سد تیم «نجفی تیم» عبور کرد.

در رده سنی نوجوانان، ستارخان  ۶ بر صفر برابر فجر بسیج کهک به برتری رسید و «نجفی تیم» ۴ بر ۳ بر حریف سرسخت خود تیم شهدای جعفریه غلبه کرد. سرانجام در رده بزرگسالان، ثامن  ۷ بر صفر خانه ووشو را شکست داد و مبارز  ۶ بر ۳ برابر شهدای جعفریه پیروز شد.

در حاشیه برگزاری این مسابقات به مناسبت ۱۷ مرداد سالروز گرامیداشت مقام خبرنگار، جمعی از اهالی رسانه فعال در انعکاس رویدادهای ووشوی استان توسط هیئت ووشوی استان قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

این مسابقات قرار است طی هفته‌های آینده ادامه یابد و تکلیف تیم‌های برتر پس از رقابت دوره‌ای و رفت و برگشت مشخص خواهد شد. هیئت ووشوی استان قم خود را برای حضور در لیگ‌های ووشوی مردان و زنان کشور و مسابقات انتخابی تیم ملی آماده می‌کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا