بوکس حرفه ای

نحوه انجام مبارزه کتی تیلور و آماندا سرانو و معنی آن برای بوکس کیتی تیلور و آماندا سرانو در MSG تیتر یک هستند و هر کدام هفت رقمی می شوند. چگونه جیک پل و ادی هرن مبارزه را از شایعه به واقعیت رساندند؟14dMichael Rothstein

نحوه انجام مبارزه کتی تیلور و آماندا سرانو و معنی آن برای بوکس

اکنون می توانند 30 آوریل را تصور کنند. کیتی تیلور و آماندا سرانو در حال قدم زدن به سمت رینگ در میدان اصلی مدیسون اسکوئر گاردن نیویورک، یکی از نمادین‌ترین مکان‌های ورزشی در جهان.

هزاران هوادار در حال تشویق پرچم های ایرلند و پورتوریکو در اهتزاز است. سروصدایی در هوا، دعوای تیلور و سرانو که هر دو روی بزرگترین صحنه می خواستند. آنها در مورد تمایل به شرکت در بزرگترین مبارزات، رویارویی با بهترین حریفان صحبت کرده اند و اکنون آن لحظه نزدیک است.

تیلور می‌گوید: «من به خودم فشار می‌دهم که «اوه خدای من، می‌خواهم از اینجا بیرون بروم و در 30 آوریل این برنامه را تیتر کنم.» “من قطعا می توانم آن را ببینم: جو فوق العاده خواهد بود، هواداران پرشور پورتوریکویی، طرفداران پرشور ایرلندی. این یک موقعیت خاص خواهد بود و فکر نمی کنم برای مدت طولانی شاهد این باشیم.”

اتفاقی که می افتد نادر است. تیلور شماره 1 در لیست پوند به پوند زنان ESPN است. سرانو شماره 2 است.

بر اساس آمار و اطلاعات ESPN، آخرین باری که شماره های 1 و 2 در لیست پوند به پوند مبارزه کردند در سال 2008 بود، زمانی که مانی پاکیائو (شماره 1) با تصمیمی متفاوت خوان مانوئل مارکز (شماره 2) را شکست داد. آنها سال را در دو رتبه برتر در لیست پوند به پوند مجله Ring به پایان رساندند زیرا فلوید می ودر بازنشسته شد.

30 آوریل شبی پر از نوید است. سال‌ها تطابق با چندین قرارداد امضا شده، وقفه به‌دلیل یک بیماری همه‌گیر، مشارکت یک سوپراستار رسانه‌های اجتماعی که ارزش فزاینده‌ای ایجاد می‌کند و منجر به کسب حقوق هفت رقمی تیلور و سرانو می‌شود.

و این یک دعوا است، بسته به اینکه از تیلور، سرانو یا تیم‌هایشان چه زمانی بپرسید، آنها فکر می‌کردند هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا