مسابقات ufc

میکس برنده هوریگوچی را با احترام بالا نگه می دارد: “این بسیار معتبر است”

برنده Bellator 279 Patchy Mix وجود نام کیوجی هوریگوچی را “بسیار معتبر” در کارنامه خود می داند.

هونولولو – مخلوط لکه دار خوشحال می شود اضافه کند کیوجی هوریگوچینام او در رزومه اش.

شنبه در Bellator 279 در مرکز Neal S. Blaisdell، Horiguchi قهرمان سابق وزن بانموز Rizin FF و Bellator را ناراحت کنید. میکس (16-1 MMA، 5-1 BMMA) عمدتاً از مبارزه خود برای کنترل هوریگوچی (29-5 MMA، 1-2 BMMA) و با برد، او به نیمه نهایی گرند پریکس وزن باطل Bellator راه یافت.

میکس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مبارزه Bellator 279 به MMA Junkie و سایر خبرنگاران گفت: “من فقط می خواستم او را ارسال کنم.” “من سعی می کردم او را تسلیم کنم. او فقط دفاع خوبی داشت. من واقعاً سعی می کردم او را بفشارم و تسلیم کنم. او فقط دفاع خوبی داشت. منظورم این است که کیوجی هوریگوچی فقط برای مبارزات قهرمانی جهان شکست خورده است.

این اولین مبارزه او در خارج از مسابقات قهرمانی جهان Rizin، Bellator یا UFC است، جایی که او در جایی شکست خورد، بنابراین من خوشحالم که این نام را در رکورد خود دارم. این برای من بسیار معتبر است. من سزاوار آن هستم. من از سال نو در ژاپن و Rizin 20 (در 31 دسامبر 2019) این نام را شکار کرده ام، بنابراین اکنون اینجا هستم، فکر می کنم تازه ترین قهرمان جهان Rizin در وزن باریک و Bellator سابق را شکست دادم. قهرمان جهان، بنابراین خوشحالم که او را در مسابقات قهرمانی جهان، پنج راند شکست دادم.”

قبلاً برای طلای Bellator و در سپتامبر 2020 از خوان آرچولتا کوتاه آمد، میکس دوست داشت که توانست در 25 دقیقه کامل وارد سیستم شود تا به او کمک کند تا برای مسابقات قهرمانی جایزه بزرگ آماده شود.

میکس گفت: “این فقط تجربه ای است که می توانم از آن به دست بیاورم.” «پنج راند انجام دادن با مردی در آن سطح. انجام تنظیمات در پرواز، سرگرم شدن در آنجا نیز، عادت کردن به آن. من به این زمان در قفس نیاز دارم تا بهتر شوم. می‌دانم که یکی از بهترین وزنه‌برداران جهان هستم، اما می‌خواهم بهترین وزنه‌دار جهان باشم.»

میکس با برنده انریکه بارزولا و ماگومد ماگومدوف روبرو خواهد شد که در 24 ژوئن در Bellator 282 به میدان خواهند رفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا