بوکس حرفه ای

میکائلا مایر، کتی تیلور در مقابل آماندا سرانو، قهرمان سبک وزن جونیور، میکائلا مایر، مبارزات قهرمانی سبک وزن کیتی تیلور و آماندا سرانو را شکست می‌دهد و توضیح می‌دهد که مبارزان برای برنده شدن چه کاری باید انجام دهند.8hMikaela Mayer

میکائلا مایر کتی تیلور را در مقابل آماندا سرانو شکست می دهد

میکائلا مایر قصد دارد شنبه شب در مکانی ناآشنا باشد، حداقل از منظر بوکس: در جایگاه ها. انتظار می رود قهرمان سبک وزن نوجوانان WBO و IBF در میان کسانی که در مدیسون اسکوئر گاردن در نیویورک برای مبارزه بی چون و چرای قهرمانی سبک وزن آماندا سرانو-کتی تیلور حضور داشته باشد (DAZN، ساعت 9 شب به وقت شرقی).

او به عنوان یک حریف بالقوه آینده برای هر یک از جنگنده ها، با علاقه خاصی تماشا خواهد کرد. اما مایر، جنگنده شماره 5 ESPN در هر پوند، نقش یک تحلیلگر را در سال گذشته برای ESPN و Sky Sports نیز بر عهده گرفته است. و در حالی که بزرگترین مبارزه در تاریخ بوکس زنان در شرف برگزاری است، مایر برای ESPN دو مبارز و انتظاراتش برای شنبه شب شکست می خورد.

یادداشت سردبیر: مطالب برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

تیلور در آماتورها بزرگ شد و من فکر نمی‌کنم که هرگز از آن سبک آماتوری خارج شده باشد. او برنده شد و این برای او عالی بود. و او این کار را تا حدی انجام می دهد که حتی اکثر مردم، حتی آماتورهای بالا، آن را انجام نمی دهند. او تقریباً سبک آماتوری را ایجاد کرد زیرا مدت زیادی است که در اطراف آن بوده و یکی از OG ها است. حرکت تیلور به داخل و خارج شما را پرت می کند. گذراندن زمان سخت است و اگر به آن عادت نداشته باشید، قطعاً می تواند شما را دور بزند. این، به علاوه سرعت و تعداد ضربات او.

اما او آسیب پذیر است. اگر یک حرفه ای باهوش هستید، متوجه خواهید شد که او همان کارها را بارها و بارها انجام می دهد. او پشت ضربات خود را باکس نمی کند. فکر می‌کنم مدت‌ها پیش توییت کردم که چند مبارز هستند که هرگز از ضربات خود استفاده نمی‌کنند، و من هرگز در زندگی‌ام بیشتر از آن توییت دریافت نکرده‌ام. حتی برخی از مردم می گفتند، “این را به کتی تیلور بگو.”

تیلور نمونه کاملی از یک جنگنده اروپایی است که از ضربات خود استفاده نمی کند. او با دست پشت خود را هدایت می کند. این یک چیز کاملاً آماتوری است — شما با آن دست عقب رهبری می کنید زیرا سعی می کنید این ضربات گلزنی را دریافت کنید ، سعی می کنید آن سر را به عقب برگردانید ، و این چیزی است که برای انجام آن آموزش دیده اید ، هدایت دست راست و قلاب های چپ هر چند وقت یکبار، او به بدن تغییر می کند، اما عملکرد بدن او به اندازه سرانو سازگار نیست. تیلور به دنبال شکار سر است.

شما باید به یاد داشته باشید که تیلور تجربه زیادی در مقابله با Southpaws دارد. معمولا سرانو یک مزیت دارد چون پنجه جنوبی است و شاید برای حریفانش ناجور باشد. من در 17 مبارزه حرفه ای هستم و هنوز با پنجه جنوبی مبارزه نکرده ام. تیلور، چه، 150، 200 دعوای آماتور دارد؟ او با پنجه‌های جنوبی روبرو شده و پنجه‌های جنوبی برتر دنیا را شکست داده است، بنابراین می‌داند چگونه با آنها مبارزه کند. او ترکیب های مناسب برای پرتاب را می داند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا