بوکس حرفه ای

موفقیت در سنگین وزن: تایسون فیوری در مقابل فرانسیس نگانو رویدادی بیش از یک مبارزه خواهد بود. دو قهرمان جهان پس از پیروزی تایسون فیوری مقابل دیلیان وایت در کنار هم ایستادند – اما اگر این دو قهرمان شوند، آیا نتیجه قطعی خواهیم گرفت. رویارویی؟ و آیا این حتی مهم است؟8hJeff Wagenheim

موفقیت در سنگین وزن: تایسون فیوری در مقابل فرانسیس ناننو یک رویداد بیشتر از یک مبارزه خواهد بود.

تایسون فیوری بزرگترین سنگین وزن جهان است. فرانسیس نگانو بزرگترین سنگین وزن جهان است. آن دو فوق الذکر می توانند هر دو در یک زمان درست باشند. و احتمال کمی وجود دارد که مسابقه بوکس بین دو مرد بزرگ مشکلی را حل کند.

پس چرا فیوری لحظاتی پس از ناک اوت دیلیان وایت در روز شنبه در لندن، نگانو را به رینگ دعوت کرد تا به عنوان رقیب بعدی خود در مورد قهرمان UFC صحبت کند؟ اگر به راهنمایی نیاز دارید، در نظر بگیرید که در استادیوم ومبلی 94000 مشتری متعهد وجود داشت و تماشاگران زیادی با پرداخت به ازای هر بازدید در خانه به صحبت های فروش فیوری گوش می دادند.

با این حال، چرا نگانو؟ این غیرقابل انکار است که در رینگ بوکس، فیوری، قهرمان شکست ناپذیر WBC و لاینال جهان، از یک مبارز MMA که هرگز به عنوان بوکسور مسابقه نداده است، بالاتر است. اما با نگاه کردن به یکدیگر به عنوان شریک در یک تلاش متقاطع، دو قهرمان سنگین وزن به سادگی یک روند را دنبال می کنند. ورزش‌های رزمی، به‌ویژه بوکس، عمیقاً در عصر نمایش‌های پر زرق و برق جا افتاده است.

در دو سال گذشته شاهد بودیم:

این مد در سال 2017 جرقه زد، زمانی که بزرگترین ستاره MMA، کانر مک گرگور، می ودر شکست ناپذیر را از بازنشستگی بیرون کشید. پس از یک تور تبلیغاتی آتشین و خام در چهار شهر در سه کشور، این بازی عجیب 4.3 میلیون خرید PPV را به خود جلب کرد و آن را به دومین مبارزه پرفروش تاریخ تبدیل کرد.

و بسیاری از چشمان، در داخل و خارج از دنیای ورزش، با چشم اندازهای ستارگان از فرصت های پولی آسان، گشاد شدند.

نقطه مشترک همه این مبارزات نمایشی – جدای از سودآور بودن – این است که حداقل یک غیر بوکسور و حداقل یک ورزشکار بازنشسته از ورزش حرفه ای را به نمایش گذاشته اند. از نظر فنی، فیوری در مقابل نگانو کاملاً مناسب است. نگانو قبلاً هرگز چنین نکرده است رویای کودکی خود را برآورده کرد تبدیل شدن به یک بوکسور حرفه ای و فیوری اشاره کرد قبل از مبارزه شنبه که این آواز قو بوکس او خواهد بود، و او اعلامیه بازنشستگی خود را در مصاحبه پس از مبارزه خود تکرار کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا