مسابقات ufc

موسسی گزینه های بی پایانی را در وزن میانی می بیند

گگارد موسسی که در Bellator مسلط است، فکر نمی‌کند پاک کردن یک تقسیم بندی ممکن است: “همیشه یک مرد دیگر وجود دارد”

NORWICH، Conn. – هر بار گگرد موسسی قدم در قفس این روزها، قبل از آن سوالاتی در مورد تغییر وزن و دعواهای فوق العاده وجود دارد.

پیشرو به Bellator 282 تفاوتی نداشته است قبل از اینکه موسسی (49-7-2 MMA، 7-1 BMMA) حتی یک پیروزی مقابل شکست ناپذیر داشته باشد. ستاره در حال ظهور جانی ابلن (11-0 MMA، 7-0 BMMA)، شایعات در مورد Encore می چرخند. موسسی آرام و به ظاهر یک کتاب باز، همیشه گفته است که برای فرصت‌های مختلف باز است – اما او همچنین یادآوری می‌کند که ماندن در وزن میانی چالش‌هایی را نیز به همراه دارد.

موسسی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه چهارشنبه به MMA Junkie گفت: “همیشه یک مرد دیگر وجود دارد.” فابیان (ادواردز) آنجاست. (آناتولی) توکوف آنجاست. یوئل رومرو آنجاست. شما هرگز بخش را پاک نمی کنید. همیشه یکی دیگه هست من به این مبارزه نگاه می کنم و بعد از آن، نمی دانم. منتظر می مانیم تا ببینیم برای چه با من تماس خواهند گرفت.»

موسسی اعتراف کرد که جنگیدن را دوست ندارد. او حتی واقعاً به این واقعیت فکر نمی‌کند که یک پیروزی در جمعه به عنوان یک حرفه‌ای به 50 پیروزی برسد. او علیرغم موفقیتش در رقابت، چندان تماشاگر سرسخت این ورزش نیست. یک سال بعد، ممکن است اسامی در رادار او وجود داشته باشد که او حتی از وجود آنها خبر ندارد.

موسسی گفت: «تنها توکوف و فابیان هستند که به تازگی برنده شدند. «همیشه در پایین ترین نقطه، افراد تازه نفسی وجود دارند. من آنها را ندیده ام. من آن را دنبال نکرده ام.»

اگر قرار بود به چالش جدیدی برود، موسسی 36 ساله قبلاً پیشنهاد کرده بود که مسابقه بوکس مقابل اندرسون سیلوا ممکن است بازی باشد. با این حال، با ظاهراً شتاب گرفتن سیلوا از نردبان بوکس، آن کشتی حرکت کرده است. و حتی موسسی را در بوکس بدون بند انگشت شروع نکنید.

موسسی گفت: “خیلی زیاد، اما به نظر نمی رسد که در حال حاضر این کارت باشد.” اندرسون سیلوا خوب است. اون داره برنده میشه به غیر از این، من نمی دانم چه کسی را جعبه کنم. هیچکس اون بیرون نیست راستش این تنها گزینه است. … نه، (من جعبه بدون بند انگشت را نمی گیرم). من بعد چهره ها را می بینم. دستانم از قبل درد می کند. من سندرم تونل کارپال دارم. خانم های باردار متوجه می شوند. نه نه نه نه.”

Bellator 282 جمعه در Mohegan Sun Arena برگزار می شود. کارت اصلی در Showtime بعد از مقدمات MMA Junkie پخش می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا