مسابقات ufc

“منتظره”: Eblen می دانست که به موسسی ثابت می کند، شک دارند که اشتباه می کنند

“منتظره”: جانی ابلن می دانست که شک دارد، گگارد موسی در Bellator 282 اشتباه می کند

UNCASVILLE، Conn. جانی ابلن در تمام مدت آن را می دانست

حتی با وجود اینکه انبوهی از شک‌ها از جمله حریف او در Bellator 282، گگارد موسیسی وجود داشت، Eblen (12-0 MMA، 8-0 BMMA) وقتی که عنوان قهرمانی را به دست آورد، ثابت کرد که همه آنها اشتباه می‌کنند. یک تصمیم مسلط به اتفاق آرا جمعه در موهگان سان آرنا.

ایبلن در کنفرانس خبری پس از مبارزه در حالی که کمربند قهرمانی خود را در دست داشت به MMA Junkie گفت: “انتظار می رود.” تقریباً همین است. به نظر می رسد همان چیزی است که قرار است به نظر برسد. در تمام این هفته می دانستم که این اتفاق می افتد. لحظات شک و تردید وجود داشت، اما من مانند هر کس دیگری، هر مرد سخت کوش دیگری در جهان، از طریق آنها کار کردم. حالا تو قهرمان شدی.»

قبل از مبارزه، موسسی (49-8-2 MMA، 7-2 BMMA) پیش بینی کرد که Eblen را تمام خواهد کرد. که بر سر زبان ها نیفتاد. Eblen آن را شنید و موسسی را با 50-45 ثانیه روی کارت‌های امتیازی جارو کرد.

ایبلن گفت: “من افراد متنفر زیادی را می شناسم و بسیاری از افراد شک به من شک داشتند.” «آنها گفتند که من کارم را تمام می کنم. او حتی فکر می‌کرد که می‌خواهد من را در سه بازی تمام کند، اما می‌دانستم که اشتباه می‌کند.»

گوشه ایبلن متشکل از چهار نام برجسته بود. داستین پویریر، محمد لوال، مایک براون و تیاگو آلوز. او آنها را به خاطر کمک به او برای رسیدن به بهترین تجهیزات برای اولین مبارزه عناوین تبلیغاتی مهم خود اعتبار می داند.

«راهی که من اسپار می کنم؟ این راهی است که من اسپار می کنم. “این یک جلسه معمولی پنج شنبه اسپارینگ بود. این دلیلی است که من داستین را با خود آوردم. او به دورهای من نگاه می کند. او مرا در حال شیار و حرکت و احساس خوب نگه می دارد. این فقط یک جلسه دیگر پنج شنبه بود.

مصاحبه کامل ابولن پس از مبارزه را در ویدیوی بالا مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا