مسابقات ufc

مقصد سایبورگ: کریس سایبورگ در آژانس آزاد MMA کجا می‌تواند فرود بیاید؟ پس از حفظ عنوان Bellator MMA در وزن پر وزن در روز شنبه، سایبورگ قرار است یک بازیکن آزاد باشد و تصمیم او در مورد مکان بعدی مبارزه می‌تواند یک بار دیگر ورزش را متزلزل کند.9hMarc RaimondiJayne Kamin-Oncea/Getty Images

مقصد Cyborg: کریس سایبورگ در آژانس رایگان MMA کجا می‌تواند فرود بیاید؟

کریس سایبورگ قطع کردن جان مک کارتی قبل از اینکه حتی بخواهد خاموش شود.

این سنتی است که در مصاحبه‌های پس از جنگ، در قفس، پخش کننده از مبارز برنده بپرسد که بعداً چه می‌خواهد. مانند کاری که او در طول سال ها با بسیاری از حریفان انجام داده است، سایبورگ مک کارتی را با مشت شکست داد.

سایبورگ گفت: من فقط به دنبال بزرگترین مبارزه هستم. “برایم مهم نیست که باشد گربه زینگانو یا آماندا نونس یا کایلا هریسون. من نمی دانم. من فقط دعواهای بزرگ را برای هوادارانم می خواهم.”

او گفته است که سایبورگ، یکی از بهترین مبارزان زن در تمام دوران، تابستان امسال بازیکن آزاد خواهد شد. و او این کار را بعد از آن انجام خواهد داد یک پیروزی چشمگیر دیگر، یک تصمیم غالب و متفق القول پیروز می شود آرلین بلنکو شنبه شب گذشته در رویداد اصلی Bellator 279 در هونولولو.

سایبورگ در MMA کار زیادی انجام نداده است. او تنها مبارزی است که تا به حال موفق به کسب مقام قهرمانی در چهار جایزه بزرگ شده است: UFC، Bellator، Strikeforce و Invicta FC. روز شنبه، او برای چهارمین بار متوالی از عنوان Bellator خود دفاع کرد و به تساوی رسید بن آسکرن برای متوالی ترین دفاع از عنوان در تاریخ ارتقاء. ضربه ای که به او وارد شد فقدان رقابت های برتر بود، که کاملاً تقصیر او نیست، بلکه بیشتر بیانیه ای در مورد عمق بخش های سنگین تر زنان است.

Cyborg، شماره 4 ESPN در رتبه بندی مبارز پوند به پوند MMA زنان، این شانس را دارد که به عنوان یک بازیکن آزاد این تصورات را از بین ببرد، جایی که او می تواند گزینه های جالبی داشته باشد. مبارزات گسترده ای برای او در سازمان های دیگر وجود دارد، همانطور که او به نونس، قهرمان سابق دو بخش UFC، و هریسون، مدافع دو بار قهرمان سبک وزن زنان PFL اشاره کرد. همچنین Zingano وجود دارد که در Bellator حضور دارد و در مقابل Nunes پیروز شده است، اما به اندازه دیگران برجسته نخواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا