کونگ فومهر

مجمع سالانه هیئت کونگ فوی استان قم برگزار شد

قم – مجمع سالانه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم با حضور رئیس فدارسیون کونگ فو در قم برگزار شد.

مجمع سالانه هیئت کونگ فوی استان قم برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع سالانه هیئت کونگ فوی استان قم شامگاه پنج شنبه با حضور رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی و رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان قم به انجام رسید.

در این مجمع که به منظور بررسی عملکرد و وضعیت حاکم بر کونگ فوی قم در سال اخیر برگزار شد حسن عباسی رئیس هیئت کونگ فوی استان قم به بیان دیدگاه‌ها و گزارشی از روند رو به رشد کونگ فو در قم در ابعاد نیروی انسانی و موفقیت‌ها در حوزه قهرمانی پرداخت.

عباسی با بیان این که جامعه کونگ فوی استان قم در دو بخش مردان و زنان با جدیت در زمینه پیشرفت و ارتقای جایگاه این رشته در قم در حال تلاش هستند ابراز امیدواری کرد با افزایش هر چه بیشتر جامعه کونگ فوکاران در قم، کونگ فو به رتبه‌های شاخص‌تری در سطح کشور برسد.

رئیس هیئت کونگ فوی استان قم با تأکید بر نقش مربیان سازنده در پرورش استعدادهای جوان گزارشی از تمام موفقیت‌های کسب شده کونگ فوی قم در میادین مختلف ارائه کرد.

رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو نیز با بیان این که وضعیت اقتصادی کشور بر ورزش و بودجه آن تأثیر مستقیم گذاشته است گفت: در شرایطی که اعتبار مالی اختصاص یافته به ورزش در همه رشته‌ها کاهش یافته مدیریت منابع نقشی مهمی در پیشبرد امور دارد و فدراسیون کونگ فو نیز همین مسیر را در پیش دارد.

رئیس فدراسیون کونگ فو بیان داشت: با وزارت ورزش در تعامل نزدیک هستیم و هدف ما بر رشد جایگاه کونگ فو و هنرهای رزمی در آسیا است و خانواده کونگ فو به صورت یکپارچه این رشته را حمایت می‌کنند و امید زیادی به آینده داریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا