مسابقات ufc

مبارز سابق UFC پس از کشف جسد متهم به قتل شد

گزارش ها: ایچو لارناس، مبارز سابق یو اف سی پس از اینکه نوجوانی با چاقو مورد ضرب و شتم قرار گرفت تا حد مرگ به قتل متهم شد.

مبارز سابق UFC ایچو لارناس پس از اینکه جسدی در محل سکونتش کشف شد، با اتهام قتل روبرو می شود.

بر اساس گزارشی که توسط روزنامه مونترالپلیس لاوال، کبک، کانادا در ساعت 1:55 بامداد دوشنبه به وقت محلی با یک تماس با 911 با گزارش یک حمله به خانه تماس گرفت. تماس گیرندگان لارناس، 41 ساله، و گلدیس روزانا لوپز، 50 ساله بودند که گفتند پس از سرقت از خانه یکی از اعضای خانواده در محله St-Rose لاوال به خانه نقل مکان کردند.

پلیس به صحنه واکنش نشان داد و مردی را در داخل خانه پیدا کرد. پس از تحقیقات، پلیس محلی پرونده را به Sûreté du Québec، پلیس استانی، با اشاره به اینکه قتل ادعا شده با جنایات سازمان یافته مرتبط است، تحویل داد.

Le Journal de Montreal گزارش داد که قربانی در ابتدا مردی 17 ساله “غیرقابل تشخیص” بود. آنها معتقدند که او با چاقو و ضرب و شتم کشته شده است. این گزارش می افزاید که لارناس و لوپز که ازدواج کرده اند، در جلسه دادگاه روز چهارشنبه از آزادی از بازداشت محروم شدند. لارناس به قتل درجه دو متهم شد. لوپز پس از این واقعه متهم به شریک جرم شد.

لارناس 12 بار به عنوان یک حرفه ای مسابقه داد و در مجموع رکورد 6-6 از جمله یک حضور در UFC را به دست آورد. در UFC 58 در مارس 2006، لارناس توسط تام مورفی در راند سوم مبارزه سنگین وزن خود ناک اوت شد. پس از شکست، لارناس به صحنه منطقه ای کانادا بازگشت و همچنین در آرژانتین، کشور زادگاهش، مبارزه کرد. آخرین مبارزه او در می 2018 بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا