MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

مایک پری: باخت برای جولیان لین «برای من اینطور بود»

مایک پری: باخت برای جولیان لین «برای من اینطور بود»

مایک پری از بردش راحت است BKFC مبارزه با جولیان لین

مایک پری تازه داشت اولین مبارزه او با بند انگشت برهنه این آخر هفته گذشته، و خوشحال است که برنده شده است، وگرنه می توانست آخرین هفته او باشد. پری سابق را شکست داد UFC جنگنده جولیان لین در رویداد اصلی BKFC Knucklemania 2. این سرمایه گذاری بدون بند انگشت برای پری قرار نبود یک موقعیت از نوع “پایان جاده” باشد، اما پری توضیح می دهد که چگونه ممکن است به این شکل باشد.

پری گفت: «او آن را تا سطل آشغال آورد، حتی بعد از اینکه من او را آزار دادم در دعوا حضور داشت – او تلاش کرد. مبارزات MMA. او آن را آورد، او می‌خواست برنده شود و من به او اجازه ندادم. و اگر مسیر دیگری پیش می رفت، برای من همینطور بود. مثل اینکه، شما نمی توانید به آن مرد ببازید، چه نزدیک باشد چه نباشد. این فشاری بود که روی من بود.»

نتیجه BKFC: مایک پری جولیان لین را شکست داد و به اتفاق آرا برنده شد
مایک پری مقابل جولیان لین در BKFC Knucklemania 2

این مبارزه BKFC پس از پایان قرارداد پری با UFC انجام شد. در دوران حضورش در UFC 7-8 پیش رفت. چند سال گذشته به خصوص بد بود و پری در هفت مبارزه از ده مبارزه اخیر خود شکست خورد. اگر او شخصیت رنگارنگی نبود، ممکن بود خیلی زودتر آزاد شود. رفتار پری و شیطنت‌های بیرون از قفس او را به تساوی کشاند و هواداران معمولاً او را دوست دارند یا از او متنفرند.

پری نیز حضور داشته است آب گرم با قانون چندین بار طی چندین سال گذشته. پس از خروج او از UFC، این فرصت در BKFC می توانست به عنوان یک شروع جدید باشد. اکنون که او در مبارزه با تصمیم متفق القول پیروز شده است، اگر بخواهد بماند، فرصت های زیادی برای او در این صعود وجود دارد. بوکس بدون بند انگشت در طول یک سال گذشته بسیار محبوب شده است و داشتن شخصیتی مانند کارت های تیتر پری مطمئناً باعث می شود که مردم مایل به هماهنگی باشند.

پری این نقش را با رفتار غیرقابل پیش بینی جاری خود تطبیق می دهد. او حتی با چوب بیسبال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مبارزه حاضر شد! “پلاتینیوم مایک” مطمئناً نقش را عالی بازی می کند و شاید بتواند به زودی راه خود را به MMA پیدا کند.

آیا فکر می کنید مایک پری با شکست در BKFC به جولیان لین مبارزه را کنار می گذاشت؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا