کونگ فومهر

قهرمان کونگ‌فوی جهان مدال طلای خود را به مدافعان سلامت اهدا کرد

بجنورد- قهرمان بجنوردی مسابقات کونگ‌فوی جهان در سال ۲۰۱۹ گفت: به رسم ادب و با کمال افتخار مدال طلای خود از مسابقات جهانی جمهوری آذربایجان را به مدافعان سلامت اهدا می‌کنم.

قهرمان کونگ‌فوی جهان مدال طلای خود را به مدافعان سلامت اهدا کرد

حامد قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدال‌هایی که هر ورزشکار از مسابقات بین‌المللی کسب می‌کند، یکی از ارزشمندترین داشته‌های مادی و معنوی یک قهرمان است.

کونگ‌فو کار جوان خراسان شمالی در ادامه گفت: مدال طلای مسابقات جهانی باکو در سال ۲۰۱۹ از آن دست مدال‌هایی است که من تا آخر عمر به کسب آن می‌بالم زیرا بالا رفتن از سکوی نخست مسابقات جهانی آن هم با لباس مزین به تصویر امام خامنه‌ای هیچ‌گاه از ذهنم پاک نمی‌شود.

این قهرمان کونگ‌فوی جهان با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: کارکنان حوزه سلامت و بهداشت سربازانی هستند که با جان خود امنیت و سلامت را برای مردم کشور به ارمغان می‌آورند.

وی در ادامه افزود: هر چند امثال من توانایی جبران زحمات و از خودگذشتگی این عزیزان را نداریم اما با اهدای مدال طلای خود می‌خواهم این جمله را فریاد بزنم که به یادتان هستیم.

قربانی در پایان گفت: این مدال را به بسیج ورزشکاران اهدا می‌کنم تا به پاس زحمات کادر درمان و بهداشت تقدیم حضور آن‌ها کنند.

به گزارش مهر، حامد قربانی جوان خوش آتیه کونگ‌فو که مدال‌های رنگارنگی در مسابقات داخلی و خارجی کسب کرده است در سال ۲۰۱۹ با پیراهن مزین به “اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است” بر روی سکوی نخست مسابقات قهرمانی جهان در آذربایجان حاضر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا