مسابقات ufc

قفل شده: Bellator با Medeiros قرارداد بلند مدت امضا می کند

Bellator پس از “آزمایش” موفقیت آمیز در هونولولو با یانسی مدیروس قرارداد بلندمدت امضا کرد.

یانسی مدیروس در فهرست Bellator برای آینده قابل پیش بینی است.

چهار روز بعد از او Bellator 279 برد، Medeiros (16-8 MMA، 1-0 BMMA) قرارداد چند مبارزه ای را با پروموشن امضا کرده است – چیزی که هم او و هم رئیس Bellator اسکات کوکر در کنفرانس های خبری پس از مبارزه خود به آن علاقه داشتند.

یکی از مقامات Bellator به MMA Junkie از قرارداد بلندمدت در چهارشنبه خبر داد، اما جزئیات بیشتری در مورد شرایط ارائه نشد.

Medeiros، 34، قرارداد یک مبارزه با Bellator برای رقابت در جزیره زادگاه خود اوآهو، هاوایی شنبه گذشته امضا کرد. در مقابل امانوئل سانچز، رقیب چند بار قهرمانی، مدیروس جمعیت شهر زادگاه را جذب کرد و برنج تبلیغاتی با یک تصمیم هیجان انگیز سه دور.

مدیروس در یک کنفرانس خبری پس از مسابقه به MMA Junkie گفت: «این هفته برای من سورئال بود زیرا باید نماینده باشم. “از شما متشکرم، Bellator، که به من اجازه دادید این کار را برای هاوایی انجام دهم. من واقعا به این خاطر سپاسگذارم. .. امیدوارم دوباره به شما بچه ها نمایش بدهم.»

این برد منجر به یک بازی چهار فایت شد که همه مبارزات زیر پرچم UFC برگزار شد و در نهایت منجر به خروج مدیروس شد. مدیروس قبل از امضای قرارداد با Bellator، 15 بار برای UFC مسابقه داد. دوران تصدی وی شامل یک رویداد اصلی علیه دونالد سرونهو همچنین پیروزی های کلیدی بر الکس اولیویرا، جان مکدسی، اریک سیلوا و دیمون جکسون.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا