مسابقات ufc

قاضی: ماسویدال دستور داد از کاوینگتون دور بماند

قاضی به خورخه ماسویدال دستور می دهد از کولبی کاوینگتون دور بماند. تاریخ دادگاه بعدی تعیین شد

میامی – ستاره UFC خورخه ماسویدال در پی حمله ادعایی او به جنگجوی رقیب و دوست و هم اتاقی سابق، قرار دادگاه بعدی خود را دارد کلبی کاوینگتون.

و در حالی که شکایت اولیه کاوینگتون در گزارش پلیس، که در آن نامی از وی ذکر نشده است، به دندان شکسته و ساعت آسیب دیده اشاره شده بود، اتهامات به روز شده روز پنجشنبه آشکار کرد که نام کاوینگتون به عنوان قربانی کاملاً مشخص شده است – و می گویند که او در اثر حمله ادعایی دچار “آسیب مغزی” شده است. .

قاضی زاخاری جیمز از دادگاه ناحیه یازدهم فلوریدا، 12 می را به عنوان تاریخ بعدی دادگاه تعیین کرد که در آن زمان ممکن است تاریخ محاکمه تعیین شود. ماسویدال روز پنجشنبه همان اعترافات بی گناهی خود را برای دو اتهام علیه خود حفظ کرد که قبلاً پس از دستگیری خود در درخواست های کتبی خود مطرح کرده بود.

بعلاوه، حکم دوری از ماسویدال صادر شده است، که باید 25 فوت از کاوینگتون و 500 فوت دورتر از محل سکونت کاوینگتون فاصله داشته باشد. او همچنین مجاز به تماس مستقیم یا غیرمستقیم با کاوینگتون نیست. دستور عدم پذیرش به این دلیل اعطا شد که کاوینگتون گفت که پس از حمله ادعایی از ماسویدال “در هراس” است.

ماسویدال شخصاً با مشاور حقوقی خود، وکلای مائوریسیو پادیلا و برد کوهن، در ساختمان دادگستری ریچارد ای. گرشتاین حاضر نشد. در عوض، او به طور مجازی از طریق یک تماس زوم حضور داشت، مانند کاوینگتون.

شارژ باتری تشدید شده به روز می گوید که ماسویدال، در 21 مارس، با ضربه زدن بر خلاف میل خود به کاوینگتون، «با یک سلاح مرگبار، به عنوان مثال: HAND(S) یا FIST(S) و/یا آگاهانه و عمدا باعث ایجاد عواقب بزرگی شده است. صدمات بدنی، به معنای واقعی کلمه: آسیب مغزی…”

انتظار می رود که تیم حقوقی ماسویدال پیش از ادامه روند دادگاه، درخواست معاینه پزشکی کاوینگتون و همچنین بازرسی از رولکس را که گفته می شود آسیب دیده است، ارائه دهند.

در ماه مارس، ماسویدال یک ادعای بی‌گناهی کتبی به اتهامات تک‌نفره‌ای که منجر به آسیب‌های بدنی شدید و شرارت جنایی شد، ارائه کرد. یک درگیری فیزیکی ادعا شده با کاوینگتون بیرون یک رستوران در 21 مارس.

ماسویدال بود توسط پلیس ساحل میامی دستگیر و رزرو شد 23 مارس. او وثیقه 5000 دلاری پرداخت و آزاد شد.

هشت روز پیش، تداوم داده شد به درخواست وکیل یک ایالت و اولین رسیدگی دادگاه به روز پنجشنبه موکول شد.

بر اساس گزارش های پلیس، قربانی – که اکنون در اسناد دادگاه به طور رسمی به نام کاوینگتون شناخته می شود و همچنین در دادگاه توسط قاضی جیمز به نام او شناخته می شود – یک دندان شکسته و دچار ساییدگی مچ شده است. او ادعا کرد که ماسویدال از سمت چپ به سمت او دوید و در بیرون رستوران پاپی استیک دو مشت به صورتش زد.

کاوینگتون به پلیس گفت که ماسویدال ماسک جراحی آبی رنگ، هودی روی سرش و شلوار ورزشی بر سر داشت. در فلوریدا، بر اساس قانون کیفری 775.0845، در صورتی که مجرم مظنون از «هود، ماسک یا وسیله دیگری که هویت او را پنهان می‌کند» استفاده کرده باشد، شارژ باتری تشدید شده را می‌توان از یک جنایت درجه دوم به یک جرم درجه یک افزایش داد.

در صورت مجرم شناخته شدن، ماسویدال ممکن است با 15 سال زندان و/یا جریمه 10000 دلاری برای جنایات درجه دو تشدید شده با مجازات های اضافی برای اتهام شرارت جنایی روبرو شود. یک جنایت درجه یک تشدید شارژ باتری به اتهام پنهان کردن هویت او می تواند تا 30 سال حبس داشته باشد.

ماسویدال در تنها اظهار نظر عمومی خود به حادثه ادعایی با کاوینگتون اشاره کرده است “یک نبرد متقابل [sic] با یک ورزشکار دیگر.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا