مسابقات ufc

فیوری در مقابل نگاننو یک عدم تطابق کامل خواهد بود | نظر

تایسون فیوری در مقابل فرانسیس نگانو: تجارت عالی؟ آره. اما این یک عدم تطابق کامل است. | نظر

(یادداشت سردبیر: این ستون در ابتدا در معتاد بوکس، بخشی از شبکه USA TODAY.)

دوباره شروع کنیم.

تایسون فیوری و قهرمان سنگین وزن UFC فرانسیس نگانو پس از آن روشن شد فیوری دیلیان وایت را ناک اوت کرد این شنبه گذشته که آنها قصد تبادل مشت در یک مبارزه ترکیبی را دارند، نگاننو گفت که سال آینده اتفاق خواهد افتاد.

ظاهراً “هیبرید” به این معنی است که آنها به جای نسخه بوکس، دستکش های کوچک MMA را می پوشند. در غیر این صورت ظاهراً یک مسابقه بوکس خواهد بود.

این تطابق از نقطه نظر تجاری کاملاً منطقی است، درست مانند دعوای فوق ستاره های فلوید می ودر و کانر مک گرگور در سال 2017. مادر همه مبارزات متقاطع 4.3 میلیون خرید پرداخت به ازای هر بازدید ایجاد کرد هر پاپ 100 دلاری در ایالات متحده، که تا حدی نتیجه استفاده از طرفداران بوکس و MMA بود.

Fury-Ngannou چنین اعدادی را انجام نمی دهد، اما به همین دلیل خوب عمل می کند. حداقل 1 میلیون خرید (2 میلیون؟) با 79.99 دلار یا بیشتر یک پیش بینی منطقی است. به همین دلیل است که این رویداد برای هر دو مرد جذاب است، که در نهایت قهرمان جایزه هستند.

مسابقه سنگین وزن وجه اشتراک دیگری با می ودر-مک گرگور دارد: این یک عدم تطابق کامل است.

6 فوت 9 فیوری یک بوکسور چیره دست است که مهارت های غیرمعمول خود را در طول بیش از دو دهه تقویت کرده است، که او را به موفق ترین بوکسور سنگین وزن دوران خود تبدیل کرده است. مجموعه مهارت‌های نگانو با استانداردهای MMA جامد و با استانداردهای بوکس خام است.

فیوری تقریباً با گاننو بازی می‌کند تا زمانی که تصمیم بگیرد زمان مناسبی است که او را بیرون کند. همانطور که می‌ودر با مک‌گرگور که به‌شدت همتا شده بود کرد.

تایسون فیوری و فرانسیس نگانو در کنار هم پس از پیروزی فیوری مقابل دیلیان وایت.

البته، نگانو شانس پانچر دارد که جالب ترین عنصر مسابقه پیش بینی شده است. یکی از کارشناسان محترم MMA به من گفت که او معتقد است نگانو قدرت مشت زدن قهرمان سابق سنگین وزن دیونتای وایلدر را دارد که در مجموع چهار بار در سه مبارزه خود فیوری را زیر پا گذاشت.

و دستکش‌های کوچک ممکن است به نفع کامرونی‌ها کار کنند: کمبود نسبی بالشتک احتمالاً به تأثیر پانچ می‌افزاید.

با این حال، در اینجا برخی از مسائل احتمالی برای Ngannou وجود دارد. یکی، باورش سخت است که او قدرت وایلدر را دارد که یکی از سخت‌ترین مشتزنان تاریخ بوکس محسوب می‌شود. و حتی اگر این کار را انجام دهد، فیوری، که دارای قدرت بازیابی قابل توجهی است، از هر چهار ناک دان در برابر وایلدر بلند شد.

و، دو، کارشناس MMA گفت که نگانو – در 6 فوت – 4، حدود 260 پوند – به خصوص سریع دست نیست. این بخشی از مشکل وایت در شنبه گذشته بود. فیوری دید که همه چیز به سمت او می آید و همین امر باعث شد تا او به راحتی از مشت های سنگین وایت اجتناب کند و تقریباً به میل خودش را فرود آورد.

و، سه، در حالی که فیوری به عنوان یک هنرمند ناک اوت شناخته نمی شود، او همچنین می تواند مشت بزند. او وایلدر را در مبارزه دوم و سوم خود متوقف کرد و شنبه یک ناک اوت حماسی تک آپرکات را در مقابل رکورد 94000 بریتانیایی در استادیوم ومبلی لندن ارائه کرد.

هیچ‌کدام از اینها برای نگانو خوب نیست، که دوباره شانس پیروزی در این مسابقه بوکس پیشنهادی را دارد که فیوری طبق قوانین MMA برنده می‌شود. تقریبا شانسی نیست

اگر از این واقعیت آگاه هستید و هنوز هم می خواهید برای دیدن آن پولی که به سختی به دست آورده اید، خرج کنید، پس خدا به شما برکت دهد. از تماشای آن لذت ببرید. اگر فکر می کنید که فیوری و نگاننو یک مسابقه رقابتی است، ممکن است بخواهید قبل از اینکه به آن متعهد شوید کمی بیشتر فکر کنید.

من اساساً همان چیزی را قبل از “مبارزه” می ودر و مک گرگور نوشتم. و ما می دانیم آنجا چه اتفاقی افتاده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا