بوکس حرفه ای

فیوری با TKO راند 6 قهرمان سنگین وزن WhyteWBC تایسون فیوری عنوان خود را شنبه شب در لندن با ناک اوت فنی راند ششم رقیب دیلیان وایت در ورزشگاه ومبلی حفظ کرد.

تایسون فیوری با TKO دور ششم دیلیان وایت عنوان سنگین وزن را حفظ کرد

لندن – تایسون فیوری با یک TKO دور ششم دیلیان وایت در روز شنبه قبل از 94000 در ورزشگاه ومبلی عنوان سنگین وزن WBC خود را حفظ کرد.

وایت قبل از شمارش 10 به پاهایش رسید، اما وقتی داور از او خواست جلو برود، تصادفاً به طناب ها برخورد کرد و در یک ثانیه مانده به راند مسابقه به پایان رسید.

این بازیکن 33 ساله دومین دفاع از عنوانی را انجام داد که در سال 2020 از دئونتای وایلدر در دور هفتم KO بدست آورد. فیوری آن پیروزی را با KO یازدهمین دور وایلدر در اکتبر در مبارزه سال ESPN دنبال کرد.

قبل از مبارزه، فیوری به احتمال بازنشستگی پس از دفاع از عنوان خود اشاره کرد. پس از اخراج وایت، فیوری پیشنهاد کرد که بازنشستگی همچنان یک احتمال بسیار واقعی است.

فیوری لحظاتی پس از مبارزه گفت: “من به همسر دوست داشتنی ام پاریس 14 ساله قول دادم که بعد از مبارزه با وایلدر 3 این اتفاق خواهد افتاد و منظورم این بود.” “این یک سه گانه عالی بود و منظورم این بود که…

اما به من پیشنهاد شد در ومبلی بجنگم، در خانه، مبارزه ای که مستحق آن بودم — من آن را مدیون هواداران بودم… من این را مدیون همه افراد در بریتانیا بودم که در ومبلی بجنگم. و اکنون همه چیز از بین رفته است. مرد حرف من باش و فکر کن که همین است. این ممکن است پرده پایانی جیپسی کینگ باشد”

باب آروم، رئیس رتبه برتر و یکی از مروجین Fury، قهرمان را به خاطر عملکرد روز شنبه تمجید کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا