مسابقات ufc

فونت متحیر از تصور رفتن Vera به UFC در ESPN 35

راب فونت از درک مارلون ورا پیش از UFC در ESPN 35 متحیر شده است.

لاس وگاس – راب فونت می داند که مسئولیت حفظ موقعیت خود در رده بالای دسته بندی وزن های باطل در UFC در ESPN 35 رخداد اصلی.

فونت (19-5 MMA، 9-4 UFC) پس از باخت به خوزه آلدو در فصل دسامبر، شانس دیگری برای برتری یافتن در مقابل مارلون ورا (18-7-1 MMA، 12-6 UFC) پیدا می کند. ) شنبه در UFC Apex در لاس وگاس. کارت اصلی در ESPN پس از مقدمات در ESPN2 پخش می شود.

در شکست مقابل اسطوره‌ای مانند آلدو شرم‌آور نبود، اما فونت گفت که می‌داند چند اشتباه تاکتیکی مرتکب شده است که شانس او ​​را برای پیروزی کاهش داده است. او فکر می کند که برخی از این اشتباهات را اصلاح کرده است، و خوشحال است که ارتقاء او را در موقعیتی قرار داد که آن را در یک صحنه بزرگ نشان دهد.

فونت به MMA Junkie و سایر خبرنگاران در چهارشنبه گفت: “سه بازی پشت سر هم، سه رویداد اصلی، به خصوص در برابر دو قهرمان سابق (در آلدو و کودی گاربراند) – فکر می کنم آنها به من اعتماد دارند. UFC در روز رسانه ای ESPN 35. فکر می‌کنم آنها می‌دانند که من یک مبارزه هیجان‌انگیز انجام خواهم داد. فکر می‌کنم آن‌ها می‌دانند که وزنم را بالا می‌برم، حاضر می‌شوم و کارهای تجاری را انجام می‌دهم.»

قلم، شماره 7 در جدیدترین بازی USA TODAY Sports/MMA Junkie رده بندی وزن باطل، یک رگه پیروز در چهار مبارزه داشت که در a از دست دادن تصمیم به اتفاق آرا به آلدو در UFC در ESPN 31. ورا، که در آخرین رده‌بندی به عنوان افتخاری شناخته می‌شود، مشتاق است او را متوالی شکست دهد و در بین 10 تیم برتر جای بگیرد.

ورا در اولین رویداد اصلی UFC او با 8 پیروزی در 10 بازی گذشته خود، در یک رگه داغ بوده است. “چیتو” بیشترین پایان در تاریخ از بخش 135 پوندی UFC، از جمله توقف در تالار مشاهیر آینده UFC، فرانکی ادگار و ستاره نوظهور شان اومالی.

توجه اطراف ورا فقط در چند سال گذشته جلب شده است، اما فونت گفت که او به خوبی می‌داند که حریف بعدی‌اش اولین بار در UFC تنها چهار ماه پس از او در سال 2014 بود.

فونت گفت: «او مدتی در اطراف بوده است. “عجیب است. مردم طوری رفتار می کنند که او شبیه پسر جدید است، اما او مدتی است که در اطراف حضور داشته است – نمایش «جنگجوی نهایی»، با خیلی از افراد سرسخت جنگید، با آلدو جنگید. من قطعا آن را به آن می دهم. من فکر می کنم او ممکن است در یک هنر رزمی خاص برجسته نشود، اما در کل سخت است. او سنگدل است و کنار گذاشتن او نیز آسان نیست. … این مرد آنجاست. او گرسنه است و من می دانم که او در این مبارزه شرکت خواهد کرد، بنابراین این یک مبارزه هیجان انگیز برای من است.”

اگر فونت 34 ساله بتواند ورا 29 ساله را در درگیری آتی انکار کند، ادعای یک بازی دیگر در این بخش را خواهد داشت. او قبل از باخت به آلدو حرکت زیادی داشت و حتی در یک مقطع زمانی به او پیشنهاد شد تا یک مسابقه موقت قهرمانی UFC را انجام دهد که به دلیل مصدومیت نتوانست قبول کند.

او گفت که انرژی فعلی فونت معطوف به زمانی نیست که او برای کمربند بجنگد، زیرا می داند که همه اینها به پیروزی در این مبارزه بستگی دارد.

بدیهی است که این مبارزه یکی از مواردی است که ما در آن به عقب می جنگیم. این لزوماً مرا به شات عنوان منجنیق نمی‌کند، که هر چه باشد. من فقط سعی می‌کنم دستم را بالا ببرم، سعی کنم به آن برد برد برگردم و ببینیم بعد از آن چه اتفاقی می‌افتد.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا