مسابقات ufc

سنت پیر: چیمایف “نمی تواند در سطح نخبگان اینگونه بجنگد”

ژرژ سنت پیر: ژیلبر برنز آزمون خوبی برای خمزات چیمایف بود، “اما شما نمی توانید در سطح نخبگان اینگونه بجنگید”

ژرژ سنت پیر فکر می کند خمزات چیمایفجنگ با گیلبرت برنز درس ارزشمندی برای او خواهد بود.

چیمایف (11-0 MMA، 5-0 UFC) برنز را پشت سر گذاشت (20-5 MMA، 13-5 UFC) در یک آتش سوزی در 9 آوریل در UFC 273 در جکسونویل، فلوریدا، جایی که هر دو مرد برای نرده ها تاب می خوردند. “برز” که از میان چهار حریف اول خود در هشت ضلعی دوید، بیش از 100 بار توسط برنز مورد اصابت قرار گرفت و او را مجبور کرد عمیقاً حفاری کند و تصمیم بگیرد.

در حالی که GSP پادشاه سبک وزن سابق UFC از Chimaev به دلیل نشان دادن سرسختی باورنکردنی تمجید می کند، او به او توصیه نمی کند که دوباره مانند آن مبارزه کند.

سنت پیر در مصاحبه ای با او گفت: “فکر می کنم این یک مبارزه عالی برای او بود.” اخبار MMA. او به این نیاز داشت، زیرا از همه افراد کمی مانند کره گذشت. گاهی اوقات به سختی نیاز داری و در سختی، بهتر می شوی، بهتر می شوی. بنابراین فکر می کنم مبارزه خوبی برای او بود.

“این خوب نیست که به سر ضربه بخورید. من دوست دارم مبارزه او را تماشا کنم، اما فکر نمی کنم او هوشمندانه ترین مبارزه را انجام داد. فکر می‌کنم او می‌توانست کار را برای خودش راحت‌تر کند. او عادت کرده است که همه را به این شکل پشت سر بگذارد، اما شما نمی توانید در سطح نخبگان اینگونه بجنگید. شما باید آماده شوید، برای بازی برنامه ریزی کنید و دشمن کامل حریف خود شوید. شما فقط نمی توانید به آنجا بروید و سعی کنید با کسی مثل این معامله کنید.»

سنت پیر، 40 ساله، به عنوان یکی از باهوش ترین استراتژیست ها در این ورزش شناخته می شد که در طول دوران کاری درخشان خود کمترین آسیب را دریافت کرد. سرمربی چیمایف آندریاس مایکل بود به وضوح ناراحت با دانش‌آموز ستاره‌اش که نقشه بازی را کنار گذاشت، اما در نهایت، چیمایف کار را انجام داد.

در مورد آینده چیمایف؟ سنت پیر فکر می کند ایده دانا وایت کولبی کاوینگتون کار می کند، اما گزینه های زیادی غیر از آن گزینه برای او می بیند.

سنت پیر گفت: “من فکر می کنم منطقی است.” چند نفر هستند که خیلی خوب هستند و منظورم این است که گزینه های زیادی در حال حاضر وجود دارد. کلبی کاوینگتون آنجاست، محمد آنجاست، لئون ادواردز، کامارو عثمان آنجاست. من شنیدم که کانر مک گرگور در وزن متوسط ​​به میکس باز می گردد، نمی دانم که ببینیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا