بوکس حرفه ای

سفر آماندا سرانو برای قرار دادن نام خود در کنار بهترین‌های تاریخ آماندا سرانو در تمام دوران حرفه‌ای او برای لحظه‌ای منتظر ماند و وقتی برای رویارویی با کتی تیلور وارد رینگ می‌شود، می‌داند که یک جزیره کامل از پورتوریکو با او آنجاست. .1hMichael Rothsteinتصویر توسط ESPN

سفر آماندا سرانو برای قرار دادن نام خود در کنار بهترین های تاریخ

سان خوان، پورتوریکو و بروکلین، نیویورک – آماندا سرانو و جیک پل از هتل شرایتون پورتوریکو و کازینو عبور کردند و از درهای دوبل خارج شدند. در حال حاضر، قهرمان بوکس و محبوب یوتیوب، که در هشت ماه گذشته با هم کار کرده اند، زمان کافی را با هم سپری کرده اند و یکدیگر را درک می کنند.

و اینجا، در این جزیره گرمسیری 100 مایلی طول و 35 مایلی عرض، پیوند بعید آنها ارتباط دیگری دارد. پورتوریکو زادگاه سرانو و خانه فرزندخوانده پل است. هر دوی آنها احساس نزدیکی به این مکان می کنند و در این روز، مبارز می خواهد چیز مهمی را به مروج خود نشان دهد.

آنها در سراسر میدان به سمت Distrito T-Mobile، یکی از مناطق اصلی تجمع در سان خوان می روند و سعی می کنند به دیواری برسند که بخشی از نمای بیرونی Arena Medalla، یک بار ورزشی در مجموعه است.

شاید خیلی چیز مهمی به نظر نرسد، اما اولین باری که سرانو آن را دید، مات و مبهوت شد. “آماندا سرانو” در آنجا بود که با رنگ مشکی و در پس زمینه زرد بین ستاره های بیسبال برنی ویلیامز، پوج رودریگز و خورخه پوسادا نوشته شده بود. نه چندان دور، نام ستاره های بوکس پورتوریکویی، میگل کوتو و تیتو ترینیداد، با حروف بزرگ و بلوک بود.

در حالی که او مشتاق بود به نقاشی دیواری برسد، این سفر کوتاه شامل مجموعه ای از چالش ها بود. این دو نفر که توسط یک گروه فیلمبرداری و همراهان کوچک پل تحت تعقیب قرار گرفتند، توسط نیروهای امنیتی در ورودی متوقف شدند. در ثانیه ای که متوقف می شوند، ازدحام طرفداران می آید. هنگامی که جمعیت سعی می‌کنند با آن‌ها درگیر شوند و چند عکس بگیرند، تلفن‌های همراه بالا می‌آیند.

این امر برای پل، ستاره سابق کانال دیزنی که به سوپراستار یوتیوب تبدیل شده و میلیون ها دنبال کننده در توییتر، تیک تاک، اینستاگرام و یوتیوب دارد، عادی است. سرانو همان شهرت را ندارد، اما او نیز به او نزدیک شده است، از جمله توسط یکی از نگهبانان امنیتی که نام او را به زبان آورد و با حیله گری عکس گرفت.

آنها سرانجام می رسند و سرانو قطعه کوچکی از نقاشی دیواری را به پل نشان می دهد که در جزیره ای که همیشه در مغز و قلبش است برای او بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا