مسابقات ufc

سایبورگ سعی نمی کند در Bellator 279 از خود پیشی بگیرد

کریس سایبورگ سعی نمی کند در مسابقه مجدد آرلین بلنکو از خود پیشی بگیرد: “من همیشه پنج راند برای پایان دادن به مبارزه دارم”

هونولولو – کریس سایبورگ کار نسبتا سریع ساخته شده است آرلین بلنکو زمانی که آنها در سال 2020 با هم مبارزه کردند. به همین دلیل است که بسیاری از هواداران با اعلام یک مسابقه برگشت به تیتر خبر شگفت زده شدند. Bellator 279 در روز شنبه.

انگیزه برای Blencowe روشن است (15-4 MMA، 8-4 BMMA)، که می خواهد انتقام از دست دادن خود را بگیرد، یک بزرگ تمام دوران را ناراحت کند و قهرمان Bellator شود. با این حال، برای Cyborg (25-2 MMA، 4-0 BMMA)، این فقط در مورد ادامه مبارزه با بهترین گزینه های موجود است و او فکر می کند که Blencowe همین الان است.

سایبورگ در یک کنفرانس خبری پنجشنبه به MMA Junkie گفت: «او همه دخترها را کتک می‌زند. او همچنان شماره 1 در بخش بود. فقط باید آماده باشم، تمرین کنم. مطمئناً او قوی تر از قبل خواهد شد. من آماده ام. وقتی بازی برگشت را بدست آورید، باید برای هر موقعیتی در مبارزه آماده شوید. من فقط برای رفتن احساس آمادگی و قوی می کنم.»

سایبورگ واقعاً پیشرفتی در بازی Blencowe از زمان آنها ندیده است Bellator 249 درگیری در اکتبر 2020 – حداقل به اندازه کافی بزرگ نیست که در نتیجه تفاوت ایجاد کند. با وجود این، سایبورگ به خود فشار نمی آورد تا از نتیجه بهتر عمل کند. ارسال دور دوم. این مسابقه ای نیست که از خودش پیشی بگیرد.

سایبورگ گفت: «فکر می‌کنم فقط باید بازی‌ام را انجام دهم، روی کاری که می‌خواهم در مبارزه انجام دهم تمرکز کنم و مطمئناً باید مراقب کارهای حریفم باشم. من باید برای هر موقعیتی در یک دعوا آماده باشم. … من همیشه پنج راند برای پایان دادن به مبارزه دارم. شما هرگز وارد دعوا نمی شوید که فکر می کنید به سرعت تمام می شود. اگر سریع باشد، خوش شانس است. تو تمام تلاشت را انجام دادی. اما من آماده انجام پنج راند هستم و فقط صبر دارم تا ببینم آیا این فرصت رخ خواهد داد یا خیر. … فکر می کنم باید مبارزه را تمام کنم و پنج راند برای انجام این کار دارم.”

Bellator 279 شنبه در مرکز Neal S. Blaisdell برگزار می‌شود و کارت اصلی بعد از مقدمات MMA Junkie در Showtime پخش می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا