مهرووشو

رقابت ۱۱ تیم در دو گروه/ لیگ برتر بانوان چهار تیمی شد

مراسم قرعه کشی لیگ برتر ووشو برگزار و ۱۱ تیم حاضر در این رقابتها در قالب دو گروه برنامه بازیهای خود را دریافت کردند.

رقابت ۱۱ تیم در دو گروه/ لیگ برتر بانوان چهار تیمی شد

به گزارش خبرنگار مهر، برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر ووشو گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هشت تیم اعلام آمادگی کرده بودند که با افزایش و تیم، رقابتها با حضور ۱۱ تیم در دو گروه ۵ و ۶ تیمی برگزار خواهد شد. مراسم قرعه کشی این رقابتها پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور مسئولان فدراسیون و سرپرستان تیم‌های شرکت کننده در محل آکادمی ملی ووشوی ایران برگزار شد.

در این مراسم ابتدا نکات لازم در خصوص نحوه برگزاری مسابقات و همچنین مسائل مربوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای تیم‌ها مطرح شد. سپس قرعه کشی تیم‌ها در بخش مردان صورت گرفت که بر این اساس در گروه یک تیم‌های پارس جنوبی، زرین رود، باشگاه مقاومت، پاس ناجا و هیئت ووشو قم به رقابت خواهند پرداخت و تیم‌های رنگ فیروزه شیراز، دانشگاه آزاد، هیئت ووشو بندر ماهشهر، شهرداری ملارد، ارتش (آجا) و هیئت ووشو اصفهان در گروه دوم به رقابت خواهند پرداخت. بر اساس برنامه اعلام شده، لیگ برتر ووشو در بخش مردان از روز ۹ بهمن ماه آغاز خواهد شد.

همچنین در بخش بانوان چهار تیم فولاد مبارکه سپاهان، دانشگاه آزاد، هیئت ووشو البرز و هیئت ووشو تهران چهار تیم شرکت کننده هستند. لازم به یادآوری است به دلیل شرایط خاص کرونا در کشور و اثرات احتمالی این ویروس در روند آماده‎سازی تیم‌ها و همچنین موضوع پرداخت «ورودیه» در رقابت‌های لیگ برتر ووشوی ایران، احتمال کاهش تعداد تیم‌ها در لیگ سال جاری نیز وجود دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا