مهرووشو

رقابتهای ووشو دانشجویان آسیا به میزبانی ایران برگزار می‌شود

فدراسیون ووشو با همکاری فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهای رقابتهای قهرمانی دانشجویان آسیا را برگزار می کنند.

رقابتهای ووشو دانشجویان آسیا به میزبانی ایران برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، این طرح در جلسه اخیر مسئولان دو فدراسیون طرح و به تصویب رسید و قرار است پس از تدوین آئین نامه اجرایی مسابقات و تایید اتحادیه ووشو آسیا و فدراسیون ووشو دانشجویان آسیا، زمان و نحوه برگزاری مسابقات اعلام شود.

حسین اوجاقی نایب رئیس فدراسیون ووشو با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: در جلسه اخیری که مسئولان دو فدراسیون داشتند، مقرر شد همانند مسابقات شطرنج، پس از پیشنهاد و تصویب فدراسیون دانشجویی آسیا، میزبانی رقابتهای ووشو را نیز اخذ کنند. در این بخش کارهای سخت افزاری برعهده فدراسیون دانشجویی و بحث نرم افزاری و برگزاری نیز برعهده فدراسیون خواهد بود.

وی افزود: در این مورد، بحث داوری و شرایط فنی برعهده ما خواهد بود که آئین نامه برگزاری این دوره از مسابقات در دست تدوین است. البته در بخش داوری هم قرار است از داوران خوب کل آسیا دعوت به همکاری شود.

نایب رئیس فدراسیون ووشو در خصوص زمان و نوع رشته‌های این دوره از مسابقات گفت: هنوز زمان دقیقی برای آن تعیین نشده است، اول باید تاییدیه برگزاری مسابقات از سوی فدراسیون ووشو آسیایی اخذ کنیم و پس از آن کل شرایط را اعلام می‌کنیم. در مورد رشته‌ها نیز که تالو را خواهیم داشت و در بخش ساندا پیشنهاداتی داریم که اگر در صورت تایید برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا