بوکس حرفه ای

رده‌بندی پوند به پوند بوکس: فیوری به صعود ادامه می‌دهد و او اکنون در 5 قهرمان سنگین وزن قرار دارد. آخرین عملکرد تایسون فیوری، جایگاه بالاتری را در رده‌بندی پوند به پوند ESPN به ارمغان آورد. 8hPhil Ellsworth/ESPN Images

رتبه بندی پوند به پوند بوکس: تایسون فیوری به صعود خود ادامه می دهد و اکنون در بین 5 تیم برتر قرار دارد.

تایسون فیوری روز شنبه بار دیگر چشمگیر به نظر رسید و بر دیلیان وایت در بازی چیره شد یک پیروزی در دور ششم TKO در مقابل 94000 هوادار در ورزشگاه ومبلی لندن.

فیوری (32-0-1، 23 KO) پس از مبارزه گفت: “من فکر می کنم همین است. این ممکن است پرده نهایی “The Gypsy King” باشد. و چه راهی برای بیرون رفتن!” اما این بوکس است، تا زمانی که او رسما بازنشسته شود، او هنوز واجد شرایط رتبه بندی است و طبق پنل ما، او اکنون بالاترین رده بندی سنگین وزن در لیست است، با جهش همکار Oleksandr Usyk برای گرفتن رتبه 5.

مایک کاپینگر، نویسنده بوکس ESPN، که فیوری را در رتبه دوم لیست خود قرار می دهد، گفت که کانلو آلوارز به طور غیرقابل انکاری شایسته کسب رتبه برتر است، اما او معتقد است که پنج نقطه پشت سر او واقعاً قابل تعویض هستند.

کاپینگر گفت: “فیوری به نظر دومین جنگنده برتر روی کره زمین است، یک وزنه سنگین بی همتا که می تواند همه کارها را انجام دهد.” اگر ترنس کرافورد و ارول اسپنس جونیور بالاخره اواخر امسال با هم ملاقات کنند، برنده باید به عنوان بوکسور شماره 2 پوند به پوند ظاهر شود، اما در حال حاضر فیوری است.”

و در حالی که عملکرد او برای برخی بی عیب و نقص بود، برخی دیگر معتقدند وایت یک حریف سطح بالایی نبود، حتی به عنوان یک رقیب اجباری WBC، تا جایگاه بالاتری را برای فیوری در لیست خود تضمین کند.

“من انگیزه پریدن و بالا بردن او را درک می کنم و مطمئنم که بسیاری از آنها این کار را خواهند کرد. اما در حالی که عملکرد فیوری را نیز در نظر می گیرم، آن را بر اساس کیفیت حریف نیز ارزیابی می کنم، و وایت نیز به اندازه یک تلاش ناتوان بود و تلاش کرد. تدی اطلس، مربی تالار مشاهیر و آنالیزور بوکس، درباره تصمیم خود برای حفظ فیوری در شماره 7 لیست خود گفت. فیوری یک مبارز پوند به پوند بهتر از جنگجویانی نیست که من جلوتر از او هستم.

پانل ما متشکل از کوپنگر، آندره وارد، تیموتی بردلی جونیور، جو تسیتوره، مایکل روتشتاین، اطلس، نیک پارکینسون، بن بیبی، اریک راسکین، اریک وودیارد، میشل جوی فلپس، کلودیا ترژوس، کل دانسبی، برناردو پیلاتی، چارلز موینیهان و سالوا رودریگز رای خود را به اشتراک می گذارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا