مسابقات ufc

رالینگ خواهان مسابقه مجدد مقابل PVZ در BKFC است

بک رالینگ می‌خواهد بازی مجدد مقابل پیج وان‌زانت در BKFC انجام دهد: “او در MMA با یک ضربه واقعا خوش شانس مرا شکست داد”

هالیوود، فلوریدا – بک رالینگ می خواهد با پیج ونزانت تسویه حساب کند.

کهنه سرباز سابق Bellator و UFC می خواهد یک مسابقه مجدد با دشمن سابق خود داشته باشد، اما اکنون در شرایط مختلف. رالینگ در حالی که در BKFC 26 به مصاف بریتیش بلتران می رود، این جمعه به بوکس برهنه باز می گردد.

رالینگ به دنبال بلتران نیست، اما دوست دارد با وان‌زانت، که در بوکس برهنه نیز رقابت می‌کند، مبارزه کند و انتقام باختی را که چند سال پیش در UFC متحمل شد، بگیرد.

راولینگ به MMA Junkie گفت: “من برای مبارزه با پیج وان‌زانت فقط به این دلیل که حدس می‌زنم خون بدی داریم، درخواست کرده‌ام.” من یک استخوان دارم که با او بچینم. او در MMA با یک ضربه واقعاً خوش شانس مرا شکست داد و فکر می‌کنم تا زمانی که او با آن من را به دست آورد، در حال شکست دادن آن بودم، بنابراین مطمئناً احساس می‌کنم که این مبارزه‌ای است که می‌خواهم.

این یک مبارزه منطقی است، اما بدیهی است که حذف کننده عنوان نیست. من فکر می کنم قبل از اینکه کسی در مورد آن صحبت کند، او باید یک برد را به دست آورد.

VanZant در سال 2016 در UFC در فاکس 21 رالینگ را ناک اوت کرد. شرکت کننده سابق Dancing with the Stars در دور دوم مسابقه خود با ضربه سوئیچ پرشی به رالینگ ضربه زد.

از آنجایی که VanZant به مبارزه زیر پرچم UFC ادامه داد و در نهایت در سال 2021 به بوکس برهنه روی آورد. متأسفانه برای VanZant، او در رینگ 0-2 رفت و به بلتران و راشل استویچ شکست خورد.

رالینگ انتظار چنین نتایجی را داشت، اما فکر می‌کند VanZant نیز می‌تواند اوضاع را تغییر دهد.

رالینگ گفت: «زمانی که او مقابل بریتانیا مسابقه داد، احساس می‌کردم که او می‌بازد. “این یک ورزش بسیار سبز برای او است، و او قوی ترین مهاجم نیست، و من می دانم که بریتانیا چه می آورد. می دانستم او را کتک می زند.

“بنابراین، من کمی ناراحت بودم که او باخت، و سپس برای بار دوم شکست خورد، و من اینطور گفتم: “بیا دختر. یک برد زیر کمربندت بگیر تا بتوانیم بجنگیم.’ بنابراین این مبارزه منطقی است، اما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. من فکر می‌کنم او ممکن است، هر کسی که او را مقابل او قرار دهند، فکر می‌کنم اگر روی بوکس خود تمرکز کند و برنامه بازی‌اش را کمی تغییر دهد، فکر می‌کنم شوت خوبی دارد.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا