مسابقات ufc

رئیس BKFC پس از اولین بازی از پری تمجیدهای زیادی می کند

دیوید فلدمن مایک پری را جنگجوی اصلی BKFC می داند و مشتاقانه منتظر مسابقه بعدی است.

مایک پری دقیقا همان چیزی است که دیوید فلدمن در یک مبارز FC Bare Knuckle به دنبال آن است.

پری اکتبر گذشته با BKFC قرارداد امضا کرد و اولین بازی تبلیغاتی موفق خود را در برابر جولیان لین در رویداد اصلی BKFC: KnuckleMania 2 در فوریه انجام داد. پری در مبارزه خونین پیروز شد با تصمیم متفق القول و ناکداون زودهنگام در راند 1.

فلدمن تحت تأثیر عملکرد پری قرار گرفت و رئیس BKFC انتظار دارد در مسابقه بعدی خود نمایش بهتری از او داشته باشد.

فلدمن به MMA Junkie گفت: «فکر می‌کردم او واقعاً خوب عمل کرد. او جولیان لین را رها کرد. فکر کردم تا پایان دعوا خودش را پیدا کرده است. فقط با صحبت کردن با او، او می‌داند که برای نسخه بعدی خود باید روی چه چیزی کار کند، بنابراین من انتظار دارم که مایک پری بسیار بهبود یافته را برای نسخه بعدی خود داشته باشد. اما من فکر می کردم که او اولین بازی فوق العاده ای داشت. او در اولین بار با یک رقیب سرسخت مبارزه کرد که تا کنون با همه در BKFC حضور داشته است.

بنابراین فکر می‌کنم مایک پری را به درد می‌آورد، و اینکه چگونه او را قبل از مبارزه توصیف می‌کردم دقیقاً چگونه او را بعد از مبارزه توصیف می‌کنم. اگر می توانستم یکی از مبارزان را بگیرم و بگویم “تو یک جنگنده BKFC هستی”، این مایک پری بود، زیرا او درست به سمت شما راه رفت، او کوبید، او هر کاری را که قرار بود انجام دهد انجام داد، مشت زد و مدام می آمد. بازگشت. پس کلاه بر اوست.»

پس از پیروزی او بر لین، پری صدا زد تیاگو آلوز، قهرمان میان‌وزن و مبارز سابق UFC، که بود برای ایده باز است. فلدمن گفت پری گزینه ای برای دفاع از عنوان بعدی آلوز است، اما مبارزان دیگری نیز در ذهن دارد.

فلدمن گفت: «این ممکن است مایک پری باشد. “مایک ریچموند به تازگی نامزد شماره 1 شد – می تواند همین باشد. ممکن است نام های دیگری نیز باشد. ما در حال حاضر توپ های زیادی داریم که در حال دستکاری آنها هستیم و سعی می کنیم آنها را پایین بیاوریم و همه چیز را درک کنیم تا هواداران به هر چیزی که قرار است برسند، برسند.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا