MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

رئیس BKFC سه امضای سنگین وزن دیگر را اذیت کرد

رئیس BKFC سه امضای سنگین وزن دیگر را اذیت کرد

بره نوکل FC (BKFC) رئیس جمهور دیوید فلدمن هنوز با خریدهای سنگین وزن تمام نشده است.

اوایل این هفته اعلام شد که سابق UFC بن راثول سنگین وزن قراردادی با BKFC امضا کرد. با این حال، به نظر می رسد که چند نام بزرگ دیگر نیز در این بخش به او خواهند پیوست. اخیراً فلدمن با جان مورگان از MMA Underground صحبت کرد در مورد موضوعات مختلف، از جمله قرارداد اخیر آنها با Rothwell.

در حین بحث در مورد قرارداد، فلدمن کنایه زد که او همچنین در حال مذاکره با چند بازیکن بزرگ دیگر برای پیوستن به ترفیع است.

فلدمن گفت: “ما دو خرید بزرگ دیگر نیز در این هفته در دسته سنگین وزن داریم.” و من فکر می کنم تا پایان هفته مردم می گویند: مردی که دسته سنگین وزن واقعاً خوب به نظر می رسد.

هنگامی که از فلدمن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خریدهای احتمالی درخواست شد، خاطرنشان کرد که یکی از آنها در واقع یک مدعی سابق عنوان قهرمانی جهان در بوکس است. یکی دیگر مدتی است که در معرض دید عموم قرار نگرفته است اما با نام های بزرگ دعوا کرده است. و در نهایت، یکی دیگر از ستاره های MMA که اخیراً در یک “سازمان برتر MMA” رقابت کرده است.

فلدمن گفت: “ما یک مدعی سابق قهرمانی جهان در بوکس داریم که در حال حاضر به دنبال جذب او هستیم.” “امیدوارم فردا یا روز بعد این کار را انجام دهیم. با همه مردم دنیا جنگید. و سپس – در واقع سه امضا. پسری که برای مدت کمی حضور نداشته است، اما کاملاً با این سبک مطابقت دارد.

و سپس یک مرد دیگر که اخیراً در یکی از سازمان های برتر MMA می جنگید. بنابراین، ما چهار بازیکن جدید به دسته سنگین‌وزن خواهیم داشت (با بن روثول)، و فکر می‌کنم سنگین‌وزن‌ها خوشحال می‌شوند، زیرا، امیدوارم که در ادامه راه، به جنگ‌های پولی خوبی برای آنها تبدیل شود.»

به نظر شما سه خرید شگفتی ساز چه کسانی هستند؟ حدس های خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا