بوکس حرفه ای

د لا هویا: جیک پل در راه تبدیل شدن به قهرمان بوکس جهان

د لا هویا: جیک پل در راه تبدیل شدن به قهرمان بوکس جهان

تالار مشاهیر بوکس اسکار دی لا هویا فکر می‌کند که یوتیوبی که به بوکسور تبدیل شده است، جیک پل آنچه را که برای کسب عنوان جهانی بوکس لازم است، دارد.

پل تنها پنج مبارزه به دوران حرفه ای بوکس خود می گذرد، اما د لا هویا با اندازه نمونه کوچک خود از حضور رینگ تحت تاثیر قرار گرفته است. پل اخیراً بن آسکرن را شکست داد و پس از آن پیروزهای متوالی بر سابق بود UFC قهرمان تایرون وودلی، سال گذشته.

انتظار می رود پل اواخر سال 2022 به بوکس بازگردد. به طور بالقوه در برابر تامی فیوری. اما هیچ چیز در مورد حریف بعدی او مشخص نشده است.

در طول یک مصاحبه اخیر با TMZ Sports، اسطوره بوکس پیش بینی بزرگی در مورد آینده پل در رینگ انجام داد.

د لا هویا گفت: «اجازه دهید یک چیز در مورد جیک پل به شما بگویم. “او معامله واقعی است. من این را به شما می گویم.

جیک پل تنها با چهار یا پنج مبارزه و روشی که او آن را جدی می‌گیرد، یک معامله واقعی است. و من به هر کسی که تجربه بوکس یا MMA دارد جرات می کنم او را صدا بزند زیرا این مرد می تواند قهرمانان خوب زیادی را شکست دهد، شاید قهرمانان بزرگ. او به دنبال چیزی است زیرا آن را جدی می گیرد.

“این یک بار، دو بار، سه بار، نه نیست. او می خواهد قهرمان جهان شود و هیچ راهی برای قهرمانی جهان وجود ندارد. شما باید بهترین مبارزه را داشته باشید و او این کار را درست انجام می دهد!

او در راه تبدیل شدن به یک مدعی است، و در راه تبدیل شدن به یک مدعی جهان و سپس قهرمان جهان است. اگر او به آن ادامه دهد، با همه چیزهای رسانه های اجتماعی، نگاه کنید، همه می خواهند او باشند! در مورد آن فکر کنید، همه دنبال کنندگان می خواهند. (h/t آینه)

پل اولین بازی بوکس خود را در اوایل سال 2020 در مقابل همکار یوتیوبر AnEsonGib انجام داد و در دور اول TKO کسب کرد. او با ناک اوت کردن ستاره سابق NBA، نیت رابینسون، قبل از اینکه در رقابت با ستارگان سابق UFC روبرو شود، آن را دنبال کرد.

انتقاد عمده از پل این واقعیت است که او هنوز در طول دوران جوانی خود با یک بوکسور باتجربه روبرو نشده است. اگر او متعهد شود که در نهایت به MMA منتقل شود، باید زودتر با یک بوکسور درجه یک روبرو شود تا پیشگویی د لا هویا محقق شود.

آیا فکر می کنید جیک پل آن چیزی را که برای قهرمانی جهان لازم است دارد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا