مسابقات ufc

دیاز خطاب به UFC: “لطفا از حرکت آرام من دست بردارید”

نیت دیاز از UFC درخواست می‌کند که او را «آهسته چرخیدن» کنار بگذارد

نیت دیاز همچنان به طور علنی ابراز می کند که از UFC خسته شده است.

دیاز که یک مبارزه از قراردادش با UFC باقی مانده است، در ماه های اخیر به صراحت گفته است که می خواهد آن مبارزه را با یا منتشر می شود. او که از این موقعیت ناامید شده بود، دوشنبه شب دوباره در آن وضعیت بود.

“من سعی کردم با همه بجنگم و ufc چه مشکلی دارد [sic]دیاز در توییتر خود نوشت. من با کانر مبارزه نمی کنم [sic]. با یکی میجنگم [sic] لطفا از حرکت آهسته من دست بردارید با تشکر.”

توییت دیاز می تواند نشان دهد که UFC از او می خواهد که در یک مسابقه سه گانه مورد انتظار با کانر مک گرگور مبارزه کند. دیاز (20-13 MMA، 15-11 UFC) مک گرگور را ارسال کرد در دور دوم قهرمانی سبک وزن خود در مارس 2016 در UFC 196. پنج ماه بعد، مک گرگور تصمیم اکثریت را گرفت در بازی برگشت در UFC 202.

مدتهاست که درباره سه گانه ای بین مک گرگور و دیاز صحبت شده است دانا وایت، رئیس UFC گفت: “همیشه آنجاست” اما هیچ چیز به نتیجه نمی رسد این دو جنگنده به شلیک گلوله به یکدیگر معروف هستنداما به نظر می رسد دیاز که دو باخت دارد، تحت تاثیر مک گرگور قرار نگرفته است، همچنین روی یک اسکید دو مبارزه ای.

دیاز به صراحت گفته است او با داستین پویریر مبارزه می کرد، با علاقه متقابل پوآریه، اما مبارزه به دلایل نامعلومی قطعی نشده است، که منجر به ناامیدی آشکار دیاز شده است. سفید داشت به رزرو دیاز در برابر خمزات چیمایف که به شدت تبلیغات شده بود علاقه نشان داد، اما دیاز آن پیشنهاد را نشانه بی احترامی دانست.

دیاز 37 ساله آخرین بار در مسابقات شرکت کرد UFC 263 زمانی که او به اتفاق آرا از دست داد تصمیم به لئون ادواردز.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا