کونگ فومهر

دعوت از ۲ ورزشکار قمی به اردوی تیم ملی کونگ فو

قم – رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی قم از دعوت از ۲ ورزشکار قمی به اردوی تیم ملی کونگ فو خبر داد.

دعوت از ۲ ورزشکار قمی به اردوی تیم ملی کونگ فو

حسن عباسی در گفتگو با
خبرنگار مهر، اظهار داشت: پس از برگزاری مسابقات کونگ فوی قهرمانی کشور در استان کردستان، ۲ کونگ فوکار قمی به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند و این بخشی از ظرفیت واقعی کونگ فو در قم ارزیابی می‌شود.

وی افزود: محمد علی فتحی کونگ فوکار قمی در مسابقات قهرمانی کشور در کردستان با شکست دادن حریفان خود تا دیدار نیمه نهایی پیش رفت که در این مرحله متوقف شد تا صاحب نشان برنز  شود و همین جایگاه کافی بود تا وی در فهرست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی قرار گیرد.

رئیس هیئت کونگ فوی استان قم گفت: همچنین سید حسین کاظمی دیگر کونگ فوکار قمی حاضر در مسابقات قهرمانی کشور نیز با عملکرد فنی قابل توجه خود به تیم ملی فراخوانده شد و امیدواریم این ۲ ورزشکار شایسته بتوانند در اردوی تیم ملی، عملکرد موفقی داشته باشند.

عباسی با بیان این که توسعه کونگ فوی قم با عملکرد هماهنگ سبک‌ها و مسئولان هیئت کونگ فو امکان پذیر است بیان داشت: در مجموعه کونگ فوی قم ورزشکاران و مربیان پرتعدادی فعالیت می‌کنند و همه این افراد چه در بخش مردان و چه بانوان، زنجیروار به هم متصل هستند و خروجی نهایی کونگ فوی قم با هماهنگی این مجموعه میسر می‌شود.

وی عنوان کرد: اعزام تیم‌های کونگ فوی استان قم به مسابقات قهرمانی کشور در سبک‌های مختلف در دستور کار قرار دارد و همچنین در بخش بانوان برنامه‌های شاخصی برای رشد کونگ فوی قم در این بخش که هواداران و مشتاقان زیادی نیز دارد، در دستور کار قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا