مسابقات one

“درام، ناک دان، ناک اوت” – لیام هریسون مبارزه تاولناک با موانگ تای را پیش بینی کرد

“درام، ناک دان، ناک اوت” – لیام هریسون مبارزه تاولناک با موانگ تای را پیش بینی کرد

لیام هریسون در بازگشت به دایره از چشم انداز نبرد آتشین با Muangthai PK.Saenchai لذت می برد.

هریسون می‌داند که «زامبی آرنج» به جلو می‌آید و سعی می‌کند سلاح‌های دور نزدیک خود را در زمانی که روی کارت اصلی درگیر می‌شوند، فرود بیاورد. یک: ارسل در مقابل سادیکوویچ در روز جمعه، 22 آوریل، اما او معتقد است که این استراتژی نتیجه معکوس خواهد داد.

مهاجم قدرتمند انگلیسی ناک اوت کرد محمد بن محمود که در آخرین بازی او در سری ONE Super، و او از موانگتای دعوت می کند تا قدرت خود را در ماجرای موی تای وزن خود محک بزند.

هیتمن گفت:

من باید تیز بمانم و روشن باشم، اما اینطور نیست که قبلاً با کسی که سعی می کرد به جلو راه برود و سرم را با آرنج پایین بیاورد، مخالف نبودم. برای اینکه او به اندازه کافی به آرنج نزدیک شود، باید از بین مشت های من عبور کند، و من احتمالا یکی از سخت ترین مشتزنان در آن بخش هستم.

“بنابراین، برای اینکه او نزدیک شود، باید همه چیزهایی را که من به سمت او پرتاب می کنم طی کند، و چیزی که من به سمت او پرتاب می کنم فقط زهر است، پس برای او موفق باشید.

در این دستکش‌های MMA 4 اونسی، هر کسی که می‌خواهد به سمت من پیش برود، وقتی من شروع به خالی کردن دست‌ها و شوت‌های قدرتم می‌کنم، باید به جهنم مطلق برود.

این طرز فکر دقیقاً به همین دلیل است که طرفداران برای این درگیری ستارگان تهاجمی موی تای بسیار هیجان زده هستند. آنها می‌دانند که هیچ‌کدام از مردم عقب‌نشینی نمی‌کنند، که همه آتش بازی را تضمین می‌کند.

به علاوه، هر دو مهاجم قهرمان جهان مدتی است که از صحنه جهانی دور بوده اند و به دنبال بیانیه ای در ورزشگاه سرپوشیده سنگاپور هستند.

اگرچه او نمی تواند به جای رقیب 28 ساله خود صحبت کند، “هیتمن” اصرار دارد که در بهترین حالت خود باز خواهد گشت.

او گفت:

“دو چیز ممکن است اتفاق بیفتد. یا موانگتای قرار است برگردد، و او کمی آهسته و کمی کند خواهد بود، و من سرش را صاف می کنم، یا ممکن است دوباره وارد شود و احساس جوانی کند. او ممکن است استراحت کند. او ممکن است تازه باشد. پس بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

«آنچه می بینید همان چیزی است که با من به دست می آورید، و آنچه به دست می آورید درام، ناک دان، ناک اوت است. در هر صورت آتش بازی خواهد بود. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، شما یک نوع درام در جریان هستید. قرار است به شما خوش بگذرد، اما من پیش بینی می کنم که چراغ های او را با مشت خاموش خواهم کرد.»

لیام هریسون به امید کسب چالش Nong-O

لیام هریسون سال هاست که در سطح نخبگان موی تای فعالیت می کند و در این مسیر موفق به کسب سه عنوان جهانی شده است.

با این حال، او می‌خواهد یک طلای قهرمانی را به رزومه درخشان خود اضافه کند، که به معنای کسب یک مسابقه در برابر قهرمان جهانی موی تای ONE بانتام وزن است. Nong-O Gaiyanghadao.

“هیتمن” می داند که باید قهرمان جهانی موی تای لومپین را شکست دهد Muangthai PK.Saenchai به طور قابل توجهی برای به دست آوردن آن ضربه، و او برای تحقق آن انگیزه دارد.

او گفت:

من می خواهم برای قهرمانی جهان بروم. بنابراین بله، با این مدت طولانی عدم حضور در استیج ONE، من را بیشتر گرسنه کرد. بدیهی است که من خارج از ONE جنگیده‌ام و خودم را کمی در آنجا مشغول کرده‌ام، اما صادقانه بگویم، تمرین برای مبارزات دیگری که امکان وقوع نداشتند، کمی کابوس بود. اما ما اکنون اینجا هستیم و من آماده هستم تا یک عملکرد درخشان ارائه دهم.”

در 36 سالگی، مرد شرکت بد تصدیق می کند که به آرامی به پایان زندگی حرفه ای چشمگیر خود نزدیک می شود، اما هنوز آتشی در درون خود دارد تا گرما را به پادشاه افسانه ای لشکر برساند.

تحویل دادن اولین باخت به Nong-O در ONE دشوار خواهد بود، اما “هیتمن” هرگز راه آسانی را انتخاب نکرده است و او بزرگترین مبارزات را می خواهد در حالی که هنوز احساس می کند آماده است.

هریسون افزود:

“من دارم پیر می شوم. می دانم که به پایان دوران حرفه ای ام نزدیک می شوم، و می خواهم در حالی که هنوز احساس خوبی دارم، این دعواها را آغاز کنم. در لحظه احساس می کنم قوی هستم و احساس می کنم می توانم عملکردهای عالی ارائه دهم.

من دوست دارم به مصاف Nong-O بروم. او باورنکردنی است و او یکی از قهرمانان و مبارزان مورد علاقه من برای چندین سال بوده است. اما اگر من مقابل او قرار بگیرم، آن را به مدت 15 دقیقه کنار می گذارند، زیرا اگر کسی باشد که بتواند او را با این دستکش های 4 اونسی ناک اوت کند، فکر می کنم این من هستم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا