بوکس حرفه ای

جی پرینس چگونه کمک کرد تا فلوید می‌ودر، آندره وارد و اکنون شکور استیونسون به شکوه بوکس بیایند. غول موسیقی جی. پرینس به بوکس علاقه داشت و هدایت ستاره‌های برتر این ورزش را به کسب و کار خود تبدیل کرد.188dEric WoodyardAbiel Garcia

چگونه جی پرینس کمک کرد تا فلوید می ودر، آندره وارد و اکنون شکور استیونسون به شکوه بوکس برسند.

یادداشت سردبیر: این داستان در ابتدا قبل از مبارزه شکور استیونسون علیه جمل هرینگ منتشر شد.

از نظر احساسی بالا خاموش است شکور استیونسون که یک روز حقوقی بزرگ بود، احساس می‌کرد که وقت آن رسیده است که بیرون بیاید.

او به تازگی عنوان قهرمانی سبک وزن نوجوانان WBO را به دست آورده بود عبور از کنار ارمیا ناکاتیلا. تولد 24 سالگی او نزدیک بود. بنابراین، استیونسون تصمیم گرفت خود را با یک هدیه لوس کند: یک زنجیر درشت و الماس پوشیده شده با حروف اول خود، SS، به عنوان یک طلسم پر زرق و برق.

استیونسون می خواست ولخرجی کند. با این حال، مدیر مشترک او جیمز پرینس، با نام مستعار جی پرینس، می خواست همه چیز را در چشم انداز قرار دهد.

استیونسون در مورد پرینس گفت: “می خواستم بروم زنجیره دیگری بخرم. اما هنوز خانه ای نداشتم. هیچ کدام از آن مجموعه را نداشتم، بنابراین او من را نشست و به من در جهت گرفتن خانه اشاره کرد.” . “این مهم تر از رفتن به اینجا برای خرید چند زنجیر و جواهرات و ساعت است.

او توضیح داد: “من فکر می‌کردم، “سعی می‌کنم اینجا خوب به نظر برسم. سعی می‌کنم زنجیر را داشته باشم.” “اما من در واقع به او گوش دادم و احساس می‌کنم که این یکی از هوشمندانه‌ترین حرکت‌هایی بود که می‌توانم انجام دهم، اکنون که در موقعیتی هستم. احساس خوبی دارم که جایگاه خودم را دارم که می‌توانم به آن بیایم، در آن زندگی می‌کنم. و من احساس امنیت می کنم. او قطعاً من را در مسیر درست هدایت کرد.»

این رابطه و راهنمایی های حاصل از آن چند سال پیش آغاز شد، زمانی که استیونسون، در آن زمان یک بوکسور آماتور، از طریق یک دوست مشترک، آنتونیو لئونارد، با پرنس آشنا شد. استیونسون سپس با پرینس استخر بازی کرد، در خانه او ماند و از طریق گفتگوهای معمولی با هم ارتباط برقرار کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا