مسابقات ufc

جونز مایل است برای رویارویی با Miocic در اولین بازی سنگین وزن بیشتر صبر کند

جان جونز برای رویارویی با استیپ میوسیچ تا سپتامبر صبر می کند: “من می خواهم بز سنگین وزن در بهترین حالت خود باشد.”

اولین بازی سنگین وزن UFC که مدت ها مورد انتظار بود جان جونز ظاهرا تابستان امسال برگزار نخواهد شد.

به گفته قهرمان سابق سبک وزن UFC، او تا قهرمان سابق سنگین وزن منتظر خواهد ماند استیپ میوسیچ آماده است که به گفته وی تا شهریور ماه نخواهد بود. رئیس UFC دانا وایت اخیراً یک مسابقه بین جونز (26-1 MMA، 20-1 UFC) و Miocic (20-4 MMA، 14-4 UFC) اعلام شده است. به عنوان بخشی از ترکیب تابستانی تبلیغات معنا پیدا کرد از رویدادها

در اوایل این ماه، MMA Junkie متوجه شد که یک مسابقه موقت قهرمانی سنگین وزن به Miocic برای رویارویی با جونز در UFC 276 در ماه جولای. ظاهراً جونز متوجه شد که میوسیچ برای رقابت در تابستان امسال آماده نخواهد بود و افکار خود را در مورد این روش از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

جونز در ادامه نوشت: «استیپ می‌گوید که او در ماه سپتامبر به اوج خود خواهد رسید توییتر. “من ناامید هستم اما صبور هستم، من می خواهم بز سنگین وزن در بهترین حالت خود باشد. تا شهریور صبر میکنم بهانه ای نیست.”

یک دقیقه پس از ارسال پیام، جونز به یکی از طرفداران که او نیز از این به‌روزرسانی ناراحت شده بود، پاسخ داد.

جونز: «این واقعاً باعث شد، مربیان من و خانواده‌هایشان برای این مبارزه هیجان‌زده بودند نوشت. “اگر بگویم امروز ناامید نشدم، دروغ می گویم.”

جونز، 34 ساله، آخرین بار در فوریه 2020 در UFC 247 در هشت ضلعی دیده شد، جایی که او دومینیک ریس را شکست داد تا از عنوان قهرمانی سبک وزن خود دفاع کند. از آن زمان، جونز انتقال به دسته سنگین وزن را کنایه زده است و برای آماده شدن برای حرکت، چندین پوند عضله به بدن خود اضافه کرده است.

میوسیچ، 39 ساله، از زمان UFC 260 در مارس 2021، جایی که عنوان سنگین وزن خود را در یک مسابقه مجدد به فرانسیس نگانو از دست داد، در مسابقه شرکت نکرده است. میوسیچ بود عجله ای برای بازگشت نیست پس از به دنیا آوردن فرزند دوم همسرش اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا