MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

تیاگو آلوز علاقه مایک پری به مسابقه BKFC را به اشتراک می گذارد

تیاگو آلوز علاقه مایک پری به مسابقه BKFC را به اشتراک می گذارد

تیاگو آلوز به دنبال بزرگترین مبارزه ممکن است.

تیاگو آلوز از سال 2001 یک مبارز حرفه ای بوده است. او در طول سال ها در مسابقات بسیار هیجان انگیزی شرکت داشته است. اکنون که او 38 مبارزه حرفه ای MMA و دو مبارزه بدون بند انگشت را در رزومه خود دارد، او به دنبال کاهش سرعت نیست. در واقع، آلوز به دنبال بزرگترین مبارزه ای است که می تواند داشته باشد. در حال حاضر، ممکن است درگیری با مایک پری باشد.

آلوز چهارده سال را در این تیم گذراند UFC. پس از آزادی، آلوز تصمیم گرفت با او قرارداد ببندد BKFC. او در BKFC به موفقیت دست یافته و اکنون قهرمان میانه وزن است. مبارزات بدون بند انگشت جایگاه خود را در ورزش های رزمی پیدا کرده است و اکنون طرفداران واقعی دارد.

تعداد بیشتری از مبارزان سابق UFC به این سمت می روند و شاید محبوب ترین آنها مایک پری باشد. پری اولین مبارزه خود را با BKFC انجام داد و آلوز داشت تماشا می کرد.

“او خوب به نظر می رسید. او در مقابل من چندان خوب به نظر نمی رسد TMZ Sports از طريق میدل ایزی. امیدوارم بتوانیم این مبارزه را انجام دهیم. قرار بود در سال 2017 اتفاق بیفتد. من مشتاقانه منتظر آن هستم.»

آلوز به دنبال مقابله با پری در مبارزه بعدی خود است. پری نیز به این مسابقه علاقه مند بود، بنابراین احتمال وقوع آن بسیار خوب به نظر می رسد. آلوز معتقد است که این می تواند بزرگترین مبارزه در BKFC باشد.

“بدون شک [it will be the biggest fight ever]. مایک پری مانند نسل جدید است، می دانید، او هیاهوی زیادی پشت سر خود دارد. من به اندازه‌ای که در ورزش انجام داده‌ام، کار نکردم، می‌دانی، من خیلی بیشتر از او کار کرده‌ام، اما مثل الان، هیچ مبارزه بزرگ‌تری در راه ایجاد سازمان نمی‌بینم.» آلوز گفت. “پس، دیو فلدمن، بیایید آن را انجام دهیم!”

پری خودش را گرفت با برد BKFC خود بر جولیان لین، مبارز سابق UFC، به ستون برد بازگشت. حضور پری در BKFC نوعی بیداری دوباره برای حرفه او است که با UFC خیلی خوب به پایان نرسید. اگر این بزرگترین مبارزه ای است که می توان پیش برد، باید چیزی در افق 2022 باشد.

آیا می خواهید این مسابقه احتمالی بین تیاگو آلوز و مایک پری را ببینید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا