مسابقات ufc

توجه سایبورگ به بوکس پس از پیروزی Bellator 279

کریس سایبورگ پس از پیروزی Bellator 279 به مسابقه مشت زنی که مدت ها انتظارش را می کشید فکر می کند: “این یکی از رویاهای من بود”

هونولولو – کریس سایبورگ سال‌ها در مورد آن صحبت کرده است، اما اکنون فکر می‌کند بالاخره زمان آن رسیده که چرخ‌ها به حرکت درآیند.

به دنبال او Bellator 279 دفاع از عنوان پیروزی مقابل آرلین بلنکو، سایبورگ (25-2 MMA، 5-0 BMMA) علاقه خود را برای اولین بازی حرفه ای خود در بوکس ابراز کرد که مدتی طولانی رویای او بود.

سایبورگ در یک کنفرانس خبری پس از مبارزه به MMA Junkie گفت: “برای من، مبارزه بعدی ام، دوست دارم یک مبارزه بوکس انجام دهم.” “این یکی از رویاهای من بوده است. شاید این مورد بعدی باشد که روی آن کار می کنم. من نمی دانم. من نمی دانم چه کسی قرار است بعدی باشد یا چه کسی Bellator را مقابل من قرار خواهد داد – گربه زینگانو، آماندا نونس، کایلا هریسون. من دوست دارم (در) نمایش های بزرگ برای طرفدارانم باشم و از هر بار که برای کسب عنوان در آنجا قدم می گذارم لذت ببرم.

«… من برای یک مبارزه مربیگری و تمرین بوکس کرده ام. من به دنبال یک مبارزه هستم. من همه کارها را انجام داده ام. کشتی گرفتم من جیو جیتسو کار کردم. من یک مبارزه موی تای انجام دادم. این تنها کاری است که انجام نداده ام، بوکس است. این یکی از آرزوهای من است.»

سایبورگ تایید کرد که قبلاً مذاکراتی برای پرش او در ورزش های رزمی آغاز شده است. او می توانست خود را در حال انجام این کار با 155 پوند یا 147 پوند ببیند.

صرف نظر از زمان، کجا و چه کسی، رئیس Bellator، اسکات کوکر، در یک کنفرانس خبری پس از مبارزه خود گفت که به سایبورگ اجازه می‌دهد در صورت انتخاب خود، در مسابقه بوکس شرکت کند. در واقع، این در قرارداد او گنجانده شده است که او می تواند این کار را انجام دهد.

کوکر به MMA Junkie گفت: “من فکر می کنم که این واقعاً به او بستگی دارد.” من با شما صادق خواهم بود و نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم، اما همیشه توافقی با او داشته‌ایم که او می‌تواند در هر زمانی در قراردادمان با او باکس شود. او (می‌توانست) یک سال پیش باشد یا هشت ماه پیش. او همیشه این توانایی را داشته که در توافقنامه خود باکس شود.»

Bellator 279 شنبه در مرکز Neal S. Blaisdell به عنوان بخشی از دو شب دو سر برای تبلیغات در همان مکان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا