کونگ فومهر

بهره برداری از ۲۳۰ پروژه ورزشی/حمایت از ورزش بیشتر می شود

قروه- معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان از بهره برداری ۲۳۰ پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی در کشور خبر داد و بر حمایت همه جانبه از هیئت های ورزشی در راستای ایجاد نشاط در جامعه تأکید کرد.

بهره برداری از ۲۳۰ پروژه ورزشی/حمایت از ورزش بیشتر می شود

جمشید تقی زاده شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاحیه مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور در شهرستان قروه در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: علیرغم تحریم هایی که بر کشور وجود دارد این سازمان ورزش و جوانان است که با برنامه های نوآورانه پیش می رود و انگیزه را در جامعه رونق می دهد.

به گفته وی در سال جاری به مناسبت هفته تربیت بدنی ۲۳۰ پروژه ورزشی در سطح کشور با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید و با این پروژه ها ۵۷۶ هزار مترمربع به فضای ورزشی کشور اضافه می شود.

تقی زاده با بیان اینکه در پروژه های بازدید شده به این مهم رسیدیم که ورزش حوزه های خوبی برای توسعه در استان دارد، افزود: هرچند یکسری از زیرساخت های ورزشی دچار مشکل هستند و باید رفع شوند و این کار نیازمند رسیدگی بوده و امید می رود تا شرایط حضور رئیس جمهوری به کردستان در آینده ای نزدیک فراهم گردد.  

وی به برگزاری مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور در شهرستان قروه اشاره کرد و گفت که به دنبال این هستیم تا شهرهای کوچک هم بتوانند مسابقات کشوری و بین المللی برگزار کنند که قروه هم در این زمینه خوب پیش رفته و این نشان می دهد که در حد استانداردهای بین المللی در تمامی شهرها می توان مسابقاتی را اجرا کرد.

تقی زاده در ادامه در پاسخ به این سؤال که برای حمایت از هیئت های ورزشی چه تدابیری اندیشیده شده است، افزود: با برنامه ریزی های آینده با کمک مجلس و دولت، سعی ما بر این است تا بودجه ۹۹ را طوری ببندیم که هیئت های ورزشی در استان ها و شهرستان ها بیشتر از اعتبارات ویژه بهره مند شوند تا توانمندی های خود را بهتر از قبل به نمایش بگذارند. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا