MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

بن راثول، وزنه‌بردار سابق UFC، با بند برهنه FC امضا کرد

بن راثول، وزنه‌بردار سابق UFC، با بند برهنه FC امضا کرد

سابق UFC بن راثول، مدعی سنگین وزن، پس از توافق با Bare Knuckle Fighting Championship، به بوکس بدون بند انگشت روی می آورد.BKFC).

راثول بود از UFC منتشر شد فقط چند هفته پیش پس از یک دوره تصدی طولانی با ارتقاء. او قرار بود در 21 می قبل از جدایی از UFC به مصاف الکساندر گوستافسون برود.

راثول که برای اولین بار پس از مدتی بازیکن آزاد بود، همانطور که در حضور اخیرش اعلام کرد با BKFC موافقت کرد. بر ساعت MMA با آریل حلوانی.

راثول گفت: “BKFC با بهترین پیشنهاد ارائه شد و من را بسیار هیجان زده کرد.” “من معتقدم که این مکان برای من است زیرا مدت ها قبل از MMA BKFC انجام می دادم. این چیزی است که بخشی از زندگی من است، کاری که پدربزرگم انجام می داد. احتمالا از نظر قانونی نه، اما سابقه آن را داشته است. این چیزی است که در خون من است.»

آخرین مبارزه روثول در UFC در نوامبر گذشته در برابر مارکوس روجریو دی لیما برگزار شد که تنها چند ثانیه بعد از مبارزه با ناک اوت راند اول شکست خورد. قبل از آن، او در ماه مه گذشته در دور دوم کریس بارنت را دریافت کرد.

راثول در طول دوران حضورش در UFC یکی از مهره های اصلی عنوان قهرمانی سنگین وزن UFC بود. او برنده هایی مانند جاش بارنت، آلیستر اوریم و استفان استروو در هشت ضلعی به دست آورد.

راثول اولین بازی خود را در UFC انجام داد کاین ولاسکوئز در UFC 104. او به دنبال تبدیل شدن به آخرین مبارز سابق UFC است که در BKFC به موفقیت دست یافته است و به افرادی مانند مایک پری و چاد مندز ملحق می شود.

انتظار می‌رود که تاریخ و حریف اولین بازی Rothwell BKFC در هفته‌های آینده اعلام شود.

به نظر شما بن راثول در بوکس بدون بند انگشت چگونه عمل خواهد کرد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا