کونگ فو

برگزاری مجمع سالیانه هیات استان لرستان

برگزاری مجمع سالیانه هیات استان لرستان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، مجمع سالانه هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان لرستان با حضور رضا حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، رئیس هیات استان و روسای هیات های شهرستان ها برگزار شد.

رضا حیدری ضمن تقدیر از زحمات رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان لرستان،گفت: امروزه این رشته از ورزش های قابل احترام در کشور است و نباید سختی های کونگ فو را فراموش کنیم زیرا تجربه های هستند که باید سرلوحه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه اخلاق حرف اول را می زند، اظهار داشت: جامعه کونگ فو از افکار پوسیده و متحجر افرادی که نمی توانند خود را با این رشته ورزشی وفق دهند خسته شده است لذا باید “من ها” را برای رسیدن به اهدافمان که همانا ارتقای ورزش کشور است، فراموش کرد.

در ادامه اعلام کرد: قول می دهم تیم کاملی از بانوان و آقایان کونگ فو کار لرستانی را به مسابقات برون مرزی اعزام کنیم.

وی ضمن بیان اینکه باعث افتخار است که از داوران لرستانی در مسابقات کشوری و برون مرزی کونگ فو استفاده کنیم، اضافه کرد: در خصوص میزبانی لرستان برای مسابقات کشوری آمادگی داریم و از کمک و حمایت فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی برای برگزاری مسابقات در این استان دریغ نمی کنیم.

در ادامه حسین محمدی ریاست هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان لرستان بیان کرد: هیات کونگ فو لرستان در تمام مسابقاتی که از طرف فدراسیون دعوت نامه ارسال شده و تعداد انها به 11 مسابقه می رسد، حضور داشته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا