مسابقات ufc

برنز شک دارد که کاوینگتون مبارزه با خمزات را قبول کند

گیلبرت برنز تردید دارد که کولبی کاوینگتون مبارزه با خمزات چیمایف را قبول کند: “او انتخاب می کند و انتخاب می کند”

به نظر می رسد کولبی کاوینگتون مقابل خمزات چیمایف در برنامه های UFC باشد، اما شاید در برنامه کاوینگتون نباشد، حداقل طبق گفته گیلبرت برنز.

مدعی سبک وزن UFC و رقیب سابق عنوان قهرمانی، بسیار بدبین است که کاوینگتون نبرد با چیمایف را بپذیرد. پیشنهادی توسط دانا وایت، رئیس UFC اوایل ماه. می سوزد، که در یک مسابقه نزدیک به نامزد بهترین مبارزه سال به چیمایف باخت در UFC 273، فکر می کند چیمایف باید در جای دیگری به دنبال حریف باشد.

برنز به MMA Junkie گفت: “این یک مبارزه سخت است، اما اولین چیز اول است – کولبی باید مبارزه را بپذیرد و من فکر نمی کنم که قبول کند.” نمی‌دانم چرا، اما فقط احساس می‌کنم که او این مبارزه را نمی‌پذیرد. این حسی است که من دارم.

“من فکر می کنم این یک مبارزه بسیار سخت خواهد بود، یک مبارزه بسیار بسیار نزدیک. اما من فقط فکر نمی کنم او بگوید بله. من فقط فکر نمی کنم. شاید بلال (محمد) آنجا باشد و بلال مقابل خمزات را بسازند. گفتم برای بازی برگشت آماده می شوم تا ببینیم. من دعواهای بزرگ می خواهم، این چیزی است که بعداً به دنبال آن هستم. اما من فکر نمی‌کنم کولبی با خمزات مبارزه کند.»

خارج از دو مبارزه قهرمانی مقابل کامارو عثمان، سه حریف آخر کاوینگتون از سال 2019، همگی با شکست های متعددی همراه بوده اند – خورخه ماسویدال، تایرون وودلی و رابی لاولر. برنز فکر می‌کند که کاوینگتون در مقابل مخالفت‌هایش گزینشی بوده است و تمایل دارد به مسابقات مطلوب متمایل شود.

برنز گفت: “زیرا اخیراً او فقط با افرادی که در حال شکست هستند مبارزه می کند و او انتخاب می کند.” “فقط فکر نمی کنم او این کار را انجام دهد. من نمی دانم. این احساسی است که من دارم. او در این مبارزه شرکت نمی کند.»

چیمایف در دوران حرفه ای خود در MMA شکست ناپذیر باقی مانده و به سرعت به یکی از بزرگترین ستاره های UFC تبدیل شده است. اگر قرار بود با کاوینگتون، که یک قهرمان موقت سابق است، مبارزه کند، برنز علیرغم افتخارات کاوینگتون، به مبارز چچنی برتری می داد.

برنز گفت: “مبارزه بسیار نزدیک، ما باید خمزات را در پنج راند ببینیم و کولبی چند بار این کار را انجام داد.” “مبارزه بسیار سخت. نمی دانم کولبی می تواند او را کشتی بگیرد یا نه. نمی‌دانم کولبی می‌تواند همه مشت‌ها را بگیرد یا نه. کولبی قطعا قدرتی در دستانش نیست که به خمزات آسیب برساند. من خمزات را می بینم که شاید مورد علاقه این مبارزه باشد.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا