مهرووشو

بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ضمن بازدید از فدراسیون ووشو با رئیس این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و از قهرمانان وزنه‌برداری و افتخارآفرینان ایران در المپیک ۲۰۱۲ لندن، ظهر امروز (دوشنبه) به همراه هوشنگ افشار رئیس هیأت ووشو این استان در محل فدراسیون ووشو حضور یافت و با امیر صدیقی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار دو طرف بر تعامل گسترده‌تر و اجرای برنامه‌های ووشو در سطوح بالاتر به منظور رشد و ارتقای بیشتر این رشته به گفت‎وگو و تبادل نظر پرداختند. انوشیروانی با بیان اینکه خوشحالم که صدیقی به عنوان یکی از مدیران آینده‌دار کشور ریاست فدراسیون ووشو را بر عهده دارد، گفت: قطعاً حضور او در این رأس مدیریت این رشته می‌تواند اتفاقات خوبی را برای ووشو رقم بزند. صدیقی جز مدیران جوان و آینده‎داری است که ضمن آشنایی کامل با فضای ورزش در بعد بین‌الملل، ایده‌ها و نقطه نظرات جالبی در خصوص توسعه ورزش در ابعاد قهرمانی و به ویژه همگانی دارد.

وی ادامه داد: به عنوان یک ورزشکاری حرفه‌ای اعتقاد دارم، حضور چنین مدیرانی در رأس کار، نیاز کنونی و جدی ورزش کشور است. همانطور که مشاهده می‌کنیم، طی مدت زمان کوتاهی که او در رأس فدراسیون ووشو قرار گرفته است، شاهد اتفاقات مثبت و روبه‎جلویی در این فدراسیون هستیم و امیدوارم روند کنونی فدراسیون ووشو با سرعت و قدرت بیشتری داده داشته باشد.

صدیقی نیز عنوان کرد: حضور دکتر انوشیروانی در این مدت در سطح مدیریت ورزش کشور و استان اردبیل منشأ خیر بوده است. اردبیل یکی از استان‌های مهم کشور برای توسعه ووشو خصوصاً در بعد قهرمانی و همگانی است. ما از اداره کل ورزش و جوانان توقع داریم که همانطور در سال جاری حمایت بی شائبه‌ای از ووشو استان داشته‌اند، شرایط بهتری را برای آینده حضور ووشوکاران اردبیلی در مسابقات مختلف و توسعه همه‎جانبه ووشو فراهم کنند تا شاهد درخشش آنها باشیم.

وی افزود: بی شک اردبیل یکی از استان‌های کلیدی برای ووشوی کشور است و حضور هوشنگ افشار به عنوان رئیس جدید این هیئت را به فال نیک گرفته و به صورت همه‎جانبه فدراسیون در کنار این هیئت استانی قرار دارد. امیدواریم همانطور که در بخش ساندا شاهد افتخارآفرینی قهرمانان اردبیلی بوده‌ایم در بخش تالو نیز این اتفاق رقم بخورد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا