بوکس حرفه ای

اسپنس نقش خود را انجام داد، آیا بالاخره اسپنس-کرافورد را خواهیم گرفت؟ علاوه بر این، کانر بن و ایمانتاس استانیونیس، ارول اسپنس جونیور، یوردنیس اوگاس را تنبیه کرد تا پیروزی TKO را به دست آورد، و مبارزه با ترنس کرافورد برای همه کمربندها اکنون باید اتفاق بیفتد.

ارول اسپنس جونیور نقش خود را انجام داد، آیا بالاخره اسپنس-ترنس کرافورد را بدست خواهیم آورد؟ به علاوه غذای آماده در بن و استانیونیس

آرلینگتون، تگزاس — ارول اسپنس جونیور در پیروزی دور دهم TKO بر یوردنیس اوگاس برای یکپارچه سازی سه عنوان از چهار قهرمانی اصلی سبک وزن جهان در ورزشگاه AT&T در روز شنبه، چشمگیر به نظر می رسید. ترنس کرافورد دیگری را دارد و دعوای اسپنس و کرافورد برای مدت طولانی ادامه دارد. اسپنس پس از برد گفت که او مبارزه می خواهد. کرافورد گفته است که خواهان مبارزه است. طرفداران بوکس خواهان مبارزه هستند. آیا این زمان مناسب است؟

در مسابقه اصلی، آیزاک کروز، رقیب سبک وزن، یوریورکیس گامبوآ محو شده را در مسیر پیروزی در دور پنجم TKO تنبیه کرد و پیامی واضح به بقیه بخش ارسال کرد. اما آیا او می تواند نام های برتر این بخش را شکست دهد؟

دو کشتی دیگر در وزن سبک روز شنبه برگزار شد. ایمانتاس استانیونیس، که رقیب اجباری اوگاس بود، اما کنار رفت تا به مبارزه متحد با اسپنس اجازه دهد، با تصمیم راجاب بوتایف را شکست داد و کانر بنن کار سریع کریس ون هیردن را در دور دوم برد KO انجام داد. اما آیا استانیونیس و بنن برای لیگ های بزرگ آماده هستند؟ آیا شانسی وجود دارد که آنها بتوانند قبل از برداشتن گام بزرگ بعدی با یکدیگر مبارزه کنند؟

مایک کاپینگر، بن بیبی و نیک پارکینسون در مورد این موضوعات بحث می کنند و افکار خود را به اشتراک می گذارند.

اسپنس می خواست ثابت کند که او ماهی بزرگ در بخش وزن کم وزن است.

شنبه شب، در مقابل جمعیت متحرک شهر، او شبیه یک کوسه به نظر می رسید.

اما به جای اینکه اوگاس را داخل رینگ بچرخاند، با مشت های بی پایانی جلوی او گیر کرد تا اینکه برای اوگاس زیاد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا