بوکس حرفه ای

اسپنس اوگاس را متوقف کرد، گفت: «من کرافورد بعدی را می‌خواهم» ارول اسپنس جونیور سومین عنوان خود را در وزن متوسط ​​با توقف یوردنیس اوگاس در دور دهم در شنبه شب به دست آورد، سپس مشخص کرد که می‌خواهد مبارزه بعدی‌اش مقابل ترنس کرافورد باشد.5dMike Coppinger

ارول اسپنس جونیور یوردنیس اوگاس را در رتبه دهم متوقف می کند تا عناوین را متحد کند، ترنس کرافورد بعدی را فراخواند.

آرلینگتون، تگزاس — ارول اسپنس جونیور وقتی به اطراف حلقه نگاه می کرد و به دنبال دهانه اش می گشت، مات و مبهوت بود.

یوردنیس اوگاس روز شنبه پس از اتصال با دست راست وحشیانه در راند 6، آن را به پرواز درآورد، قبل از اینکه داور لورنس کول به آرامی حرکت را متوقف کند تا به اسپنس اجازه دهد آن را بازیابی کند. این زمانی بود که اوگاس با یک دست چپ و به دنبال آن یک دست راست وصل شد و اسپنس را که حواسش پرت شده بود را به سمت طناب‌ها فرستاد تا چیزی را که می‌توان ناک داون نامید.

به نظر می‌رسید که این مجموعه رویدادها فقط اسپنس را که برای سومین بار در چهار مبارزه در مقابل هواداران شهر خود در استادیوم AT&T می‌جنگید، دوباره نیرو می‌داد. او در راند بعدی شروع به حمله بسیار تهاجمی‌تر کرد و پس از اینکه اوگاس را با یک آپرکات چپ مهار کرد کنترل مسابقه را در دست گرفت. ضرب و شتم سیستماتیکی که او روی اوگاس زد به آرامی اما مطمئناً چشم راست بوکسور کوبایی را بست قبل از اینکه پزشک کنار رینگ به کول توصیه کرد که مبارزه را در ساعت 1:44 راند 10 متوقف کند.

اوگاس (27-5، 22 KO) به بیمارستان جان پیتر اسمیت در فورت ورث، تگزاس منتقل شد تا چشم راستش مورد معاینه قرار گیرد. اسپنس (28-0، 22 KO) در هر سه کارت امتیازی در زمان توقف پیش بود: 88-82، 88-83 و 88-82. دو داور دور هشتم را 10-8 برای اسپنس به ثمر رساندند.

با این پیروزی، اسپنس عنوان اوگاس را در وزن سبک وزن WBA به همراه عناوین WBC و IBF که قبلاً در اختیار داشت، اضافه کرد. اکنون اسپنس فقط به عنوان ترنس کرافورد در WBO نیاز دارد تا قهرمان بی چون و چرای وزن 147 پوندی شود.

اسپنس، بوکسور شماره 6 ESPN گفت: «همه می‌دانند که بعداً چه کسی را می‌خواهم؛ من ترنس کرافورد بعدی را می‌خواهم». “این مبارزه ای است که من می خواهم، این مبارزه ای است که همه می خواهند. ترنس، من برای آن کمربند مادری می آیم.”

برای سال‌ها، اسپنس و کرافورد دور یکدیگر دور هم جمع شده‌اند، اما هرگز به نهایی کردن یک معامله برای چیزی که مدت‌ها یکی از بزرگترین رقابت‌های بالقوه بوکس بوده است، نزدیک نشده‌اند. پیروزی کرافورد بر شاون پورتر در نوامبر، آخرین مسابقه قرارداد بلندمدت او با Top Rank بود، یک شرکت تبلیغاتی که به ندرت با PBC که مبارزات اسپنس را تبلیغ می کند، تجارت می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا