مسابقات ufc

استرلینگ به اظهارات ناپسند دیلاشاو پاسخ می دهد

پاسخ آلجامین استرلینگ به اخراج تی جی دیلاشاو: “شما باید با هنری سجودو استندآپ کنید”

طولی نکشید آلجامین استرلینگ برای پاسخ به نظرات اخیر تی جی دیلاشاو.

قهرمان وزن سبک UFC بعدازظهر سه‌شنبه در توییتر به واکنش Dillashaw (17-4 MMA، 13-4 UFC) پاسخ داد. نظرات گفتن اینکه استرلینگ (21-3 MMA، 13-3 UFC) کالیبر قهرمانی نیست و دیلاشاو رقابت بسیار سخت تری نسبت به استرلینگ داشته است.

“.@TJDillashaw که TF را شکست دادی که خیلی سخت تر از بچه هایی است که من با آنها روبرو شده ام؟ 😂» استرلینگ روی آن نوشت توییتر. «این کمدی سنترال است. شما باید با @HenryCejudo بایستید. او بابای توست، بعد از اینکه الاغ سوزنی تو را پسر کرد.»

استرلینگ اولین دفاع از عنوان خود را در آنجا انجام می دهد پیتر یان را در یک مسابقه مجدد رقابتی نزدیک کرد در رویداد اصلی UFC 273 در 9 آوریل. او در حال حاضر در 7 مبارزه پیروز شده است و از سال 2017 در یک مبارزه شکست نخورده است. روند فعلی استرلینگ شامل بسیاری از نام‌های برجسته مانند Yan، Cory Sandhagen و Pedro Munhoz است.

در همین حال، Dillashaw به دنبال گرفتن شات عنوان بعدی است. او در حال بهبودی پس از یک عمل جراحی زانو به دلیل مصدومیتی است که در بازگشتش به UFC در ژوئیه 2021 به دست آمد، جایی که با تصمیم دوگانه، سندهاگن را شکست داد. دیلاشاو قهرمان سابق وزن سبک UFC است. او عنوان خود را در سال 2019 واگذار کرد و مدت کوتاهی پس از آن شد توسط USADA به مدت دو سال تعلیق شد برای مثبت بودن تست EPO

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا