مسابقات ufc

آیا قهرمان UFC مورد علاقه شما در خطر سقوط عنوان خود در تابستان امسال است؟ تحلیلگران MMA ما تشخیص می دهند که کدام قهرمانان سخت ترین مبارزات را در برنامه دارند. 1dReed Kuhn و Ian ParkerJeff Bottari/Zuffa LLC

آیا قهرمان UFC مورد علاقه شما در خطر سقوط عنوان خود در این تابستان است؟

تابستان با شش مسابقه قهرمانی ترکیبی در UFC 275، 276 و 277 به سرعت پر می شود. این مبارزات نیمی از کل مسابقات را پوشش می دهند. کلاس های وزنی UFC و از منظر درون قفس، تابستان بسیار جذابی را رقم بزنید.

بنابراین، هر یک از این شش مسابقه واقعاً چگونه در قفس بازی می کنند؟ با استفاده از مدل‌های پیش‌بینی‌کننده خطوط شرط‌بندی، بررسی کردیم که چگونه تطابق هر قهرمان از دیدگاه مطلوبیت ظاهر می‌شود. اساسا، آیا این تطابق خوبی برای قهرمان است؟ ورودی ها معیارهای عملکرد هر جنگنده را در داخل هشت ضلعی در نظر می گیرند و همچنین عواملی را در مورد جنگنده خارج از قفس انتخاب می کنند. هر چه امتیاز بالاتر باشد، مسابقه برای قهرمان فعلی مطلوب تر است.

این امتیازات نحوه شرط بندی در مبارزه را نشان نمی دهد، بلکه فقط مطلوبیت نسبی را نشان می دهد که از خطرناک ترین تا بهترین مسابقه را شامل می شود.

توجه: برای مسابقات قهرمانی موقت وزن مگس، ما از آن استفاده می کنیم براندون مورنو به عنوان قهرمان “فعال”

شگفتی بی پیری Teixeira از کمربند خود در برابر Prochazka بسیار خطرناک و غیرقابل پیش بینی در UFC 275 دفاع خواهد کرد. از بین تمام مبارزات عنوان تابستان امسال، این مبارزه برای قهرمان نامطلوب ترین مبارزه است. اشتباه نکنید، تکسیرا بارها و بارها نشان داده است که قلب باورنکردنی دارد و از یک چالش عقب نشینی نمی کند، اما اگر نتواند مبارزه را به زمین برساند، در دنیایی پر از دردسر قرار خواهد گرفت. . تکسیرا مهاجم خوبی است، اما پروچازکا در سطح متفاوتی قرار دارد. در بسیاری از مبارزات او، ما شاهد بوده ایم که تکسیرا از دست داده و سپس باید برای پیروزی برگردد. من چندان مطمئن نیستم که اگر توسط پروچازکا رها شود، بتواند بهبود یابد.

ضربه زدن پروچازکا منحصر به فرد و بسیار غیرقابل پیش بینی است که حریفان گذشته او را با مشکل مواجه کرده است تا اینکه در نهایت آنها را از طریق یک KO شرور به پایان رساند. پروچازکا نیز بهتر می شود. آیا باورنکردنی است که ببینیم گلوور برنده سابمیشن می شود و از کمربند خود با موفقیت دفاع می کند؟ کاملا! اما من فکر می‌کنم دفاع حذفی پروچازکا – که او می‌گوید روی آن کار می‌کرده – همراه با ضربات از راه دور، برای حفظ این موضوع کافی است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا