بوکس حرفه ای

آیا تایسون فیوری رایج ترین سنت بوکس را دنبال خواهد کرد: بازنشستگی؟ تایسون فیوری پس از دفاع از عنوان WBC خود در برابر دیلیان وایت، گفت که این می تواند آخرین مبارزه او باشد. اما گزینه های زیادی برای قهرمان سنگین وزن وجود دارد. تصاویر 55 میلی متری مایک کاپینگر فیل الزورث/ESPN

آیا تایسون فیوری از رایج ترین سنت بوکس پیروی می کند: بازنشستگی؟

لندن – تایسون فیوری با یک آپرکات راست عالی که باعث شد دیلیان وایت به روی تشک سقوط کند، در صدر دسته سنگین وزن باقی ماند، اگر نه ورزش. برای پیروزی در دور ششم TKO شنبه قبل از 94000 در ورزشگاه ومبلی.

مبارزه آشکار بعدی برای فیوری، مسابقه با برنده مسابقه برگشت 23 ژوئیه بین اولکساندر اوسیک و آنتونی جاشوا است، مبارزه ای که اولین قهرمان بی چون و چرای بوکس سنگین وزن در دوران چهار کمربند را رقم زد.

در عوض، فیوری (32-0-1، 23 KO) قسم می خورد که دستکش های خود را آویزان خواهد کرد و ثروت را دور خواهد زد.

فیوری، شماره 1 سنگین وزن ESPN گفت: “من به همسر دوست داشتنی ام، پاریس، 14 سال قول دادم که بعد از مبارزه با وایلدر 3، همین خواهد بود. و منظورم این بود.” “ما یک جنگ داشتیم. این یک سه گانه عالی بود. و منظورم این بود. اما به من پیشنهاد شد که در ومبلی در خانه بجنگم، و معتقدم که لیاقتش را داشتم — که مدیون هواداران بودم، مدیون همه افراد بودم. در بریتانیا برای آمدن به اینجا و مبارزه در ومبلی.

“اکنون همه چیز تمام شده است. و من باید مرد حرف خود باشم. و فکر می‌کنم همین است. این ممکن است پرده نهایی “کینگ کولی” باشد. و چه راهی برای بیرون رفتن!”

و با آن پیام خداحافظی آشکار، فیوری به یکی از آهنگ‌های مورد علاقه‌اش، و آهنگی که برای اولین بار قبل از اینکه به رینگ برود پخش شد – «American Pie» دان مک‌لین.

اما باورش سخت است که فیوری در 33 سالگی برای آخرین بار مبارزه کرده است. پدرش حتی باور نمی کند که اینطور باشد. فیوری در را برای دعوای دیگری باز گذاشت – یا پنج نفر – وقتی گفت: “من فکر این است.” تقریباً مطمئناً، او بازخواهد گشت. او مدتها آرزوی بی چون و چرای شدن را داشت، و مبارزه با یوسیک یا جاشوا می تواند یک کیف پولی نزدیک به 9 رقمی برای او به ارمغان بیاورد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا