مسابقات ufc

آندراد پس از پایان تاریخی برای مبارزه در 3 دسته باز شد

جسیکا آندراد پس از پایان تاریخی UFC Fight Night 205 در 115، 125 یا 135 برای مبارزات بزرگ باز است.

لاس وگاس – جسیکا آندراد پس از کسب یک پیروزی تاریخی در روز شنبه، گزینه های خود را باز نگه می دارد UFC Fight Night 205 تیتر

آندراد (23-9 MMA، 14-7 UFC) برای یک مسابقه در رویداد اصلی با آماندا لموس (11-2-1 MMA, 5-2 UFC) در UFC Apex به بخش وزن کاه بازگشت و او یک مسابقه را ارائه کرد. نتیجه حلقه برجسته به شکل اولین ارسال بازو-مثلث ایستاده در تاریخ UFC

پس از اینکه قبلاً این عنوان را در وزن 115 پوندی در اختیار داشت، آندراد از نظر وزن بالا رفت و در وزن پرواز زنان کار کرد، جایی که او از کمربند کوتاه آمد مقابل والنتینا شوچنکو او اکنون به جایی که بهترین بخشش را می‌داند بازگشته است و می‌خواهد کمربند را بازپس بگیرد.

با این حال، آندراد گفت که این تمرکز انحصاری او نیست. او بیش از هر چیزی می‌خواهد فعال باشد، و اگر این به معنای بازگشت به وزن 125 پوند یا حتی 135 پوند باشد – جایی که او دوره هشت ضلعی خود را آغاز کرد – او گفت که آماده است از هر فرصت خوبی که UFC ارائه می‌کند استفاده کند.

آندراد از طریق مترجم در کنفرانس خبری پس از مبارزه UFC Fight Night 205 به MMA Junkie و سایر خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم این یک برد بزرگ است.” مهم نیست چه چیزی، مهم این است که من می‌خواهم فعال باشم. اگر دخترها بلافاصله با هم می جنگند، جوآنا (جدرژیچیک)، (ژانگ) ویلی و مبارزه تایتل (بین رز ناماجوناس و کارلا اسپارزا). اگر بتوانم با کسی در آنجا مبارزه کنم، عالی خواهد بود و اگر بتوانم به زودی – فکر می کنم آنها ماه آینده می جنگند. اما اگر به زودی می تواند باشد، اگر در وزن پرواز باشد، من بدم نمی آید که آنجا دعوا کنم. اگر چیزی در وزن باطل وجود داشته باشد، من آنجا می جنگم. فقط من را در رتبه بندی نگه دارید و من در همه جا می جنگم.”

آندراده گفت اگر سناریوی دنیای کامل خود را داشت، با برنده مسابقه برگشتی که اخیراً اعلام شده بین جدرژیک و ویلی در UFC 275 در 11 ژوئن مبارزه می‌کند. به چالش کشیدن ناموفق Jedrzejczyk برای کمربند در می 2017 و سپس متعاقبا از دست دادن طلای UFC به Weili با TKO 42 ثانیه ای در آگوست 2019.

این بازیکن برزیلی گفت که مسابقه مجدد با ویلی در این مرحله معنای بیشتری خواهد داشت و “احتمالاً یک مبارزه بسیار متفاوت خواهد بود” اما گفت که همه چیز به نحوه انجام همه چیز در UFC 275 بستگی دارد.

با این حال، در حال حاضر، آندراده از شکوه یک پیروزی مهم لذت می برد. او نه تنها خود را در کتاب رکوردها با پایان منحصربه‌فرد لیمو ثبت کرد، بلکه رکورد آماندا نونز را برای بیشترین برد در UFC توسط هر زن با 14 برابری کرد.

آندراده می‌دانست که برد مقابل لموس آسان نخواهد بود، اما احساس کرد راهی برای پیروزی دارد و آن را پیش گرفت.

ما می دانستیم که او چقدر خطرناک است، به خصوص در دور اول. آندراد گفت: ما به شدت از آن آگاه بودیم. “برنامه این بود که او را در دور اول، شاید دور دوم خسته کنم، تا بتوانم در دور سوم مسئولیت را بر عهده بگیرم. خوشبختانه این اتفاق افتاد. می‌دانستم که او به من صدمه می‌زند، و باید در دور اول محتاط باشم، اما به محض اینکه نزدیک شدم، می‌دانستم که او نگران این موضوع می‌شود، زیرا دخترها وقتی به اتاق نزدیک می‌روم می‌ترسند، و همین اتفاق افتاد لحظه ای که با او ارتباط برقرار کردم، او بازویش را بالا گرفت و من فهمیدم، “همین است.” این چیزی است که ما در تمام هفته برنامه ریزی کرده بودیم.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا