مسابقات ufc

آندراد لموس را در رویداد اصلی Fight Night شکست داد، جسیکا آندراد، آماندا لموس را از طریق چوک مثلث بازوی ایستاده، تنها در 3:13 در رویداد اصلی خود ارسال کرد. 2dBrett Okamoto

جسیکا آندراد با ضربه زدن به آماندا لموس با اولین ضربه مثلث بازوی ایستاده UFC

به بخش وزنه برداری خوش آمدید، جسیکا آندراد.

Andrade (23-9) ارسال شد آماندا لموس (11-2-1) از طریق ایستاده مثلث بازویی فقط در ساعت 3:13 در رویداد اصلی UFC Fight Night شنبه در لاس وگاس خود را خفه کنید. پایان اولیه اولین بار با چوک مثلث بازوی ایستاده در تاریخ UFC بود.

همچنین این اولین حضور آندراده با وزن 115 پوندی از ژوئیه 2020 بود. قهرمان سابق وزن کاه پس از باخت در تصمیمات مختلف به قهرمان فعلی، بخش را ترک کرد. رز ناماجوناس. او تا 125 پوند حرکت کرد و عملکرد خوبی داشت و رکورد 2-1 را ثبت کرد. تنها باخت او در مبارزه عنوان قهرمانی مقابل قهرمان غالب بود والنتینا شوچنکو. اگرچه او در وزن مگس موفق بود، اما آندراد گفته است که وزن نی بهترین وزن اوست.

آندراد از طریق یک مترجم گفت: «مورد همین است. “من در وزن مگس کمی استراحت کردم، اما این بخش من است. اینجا جایی است که بهترین عملکرد را خواهم داشت. می دانم که دوباره برای یک عنوان اجرا خواهم کرد. اگر مجبور باشم دوباره صعود کنم، این همان چیزی است که می کنم.” این کار را خواهم کرد. اما اگر جایی برای مبارزه برای کمربند وجود دارد، آن را به من بده.”

آندراد، از پارانا، برزیل، احتمالاً باید حداقل یک مبارزه دیگر را قبل از رقابت دوباره برای عنوان قهرمانی، برنده شود – اما او در حال حاضر به گفتگو بازگشته است.

این کهنه سرباز 30 ساله بدون شک یکی از بهترین مبارزان زن پوند به پوند روی کره زمین است. لموس روز شنبه در یک بازی پیروز در پنج مبارزه که شامل سه پایان دور اول بود، به رویداد اصلی رفت. او رتبه 10 را در رده بندی رسمی UFC داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا